08.06.2020

NAGRODY DLA OSZCZĘDNYCH

Przedstawiamy listę uczniów nagrodzonych w Konkursie "Mistrz systematycznego oszczędzania". Ze względu na zaistniałą sytuację nie odbędzie się tradycyjny Apel SKO, ale na oszczędnych uczniów naszej szkoły będą czekały dyplomy i nagrody w postaci: plecaków, koszulek, klocków lego, piłeczek, przyborów szkolnych i innych. Wychowawcy klas zawiadomią uczniów o terminie i sposobie odbioru prezencików z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.Tu serdecznie dziękujemy wszystkim za tegoroczne oszczędzanie i udział w licznych przedsięwzięciach SKO. Szczególne zaś podziękowania przesyłamy dla Pani Kierownik Kasi i Pana Dyrektora Jerzego z Oddziału 1 w Kościerzynie za wzorową współpracę i zawsze życzliwą pomoc w ramach działań SKO. Życzymy wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym i pozdrawiamy, Dyrekcja Szkoły i Opiekun SKO

LISTA UCZNIÓW NAGRODZONYCH

ZA SYSTEMATYCZNE OSZCZĘDZANIE W ROKU SZKOLNYM 2019/20

w Całorocznym Konkursie „Mistrz systematycznego oszczędzania”

            

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

1.

FRANCISZEK M.

I C

I

2.

HANNA L.

IA

I

3.

TYMOTEUSZ SZ.

VI B

II

4.

MACIEJ T.

III A

III

5.

ADRIAN S.

I A

III

6.

ZUZANNA T.

III C

III

7.

AGNIESZKA K.

I A

IV

8.

RYSZARD S.

I A

IV

9.

JULIA M.

I A

IV

10.

ANTONINA K.

VD

IV

11.

KACPER K.

VIA

IV

12.

IGOR B.

VIC

IV

13.

AMELIA K.

II B

IV

14.

DORIAN P.

IVA

V

15.

URSZULA F.

V D

V

16.

BARBARA M.

II A

V

17.

SZYMON D.

III B

V

18.

MARTA P.

VI D

WYRÓŻNIENIE

19.

MICHALINA W.

VIC

WYRÓŻNIENIE

20.

JULIA K.

IIIA

WYRÓŻNIENIE

21.

NADIA B.

IIB

WYRÓŻNIENIE

22.

JAN W.

IIA

WYRÓŻNIENIE

23.

JAKUB M.

IC

WYRÓŻNIENIE

24.

HANNA K.

IA

WYRÓŻNIENIE

25.

ANTONINA P.

IIB

WYRÓŻNIENIE

26.

ZUZIA K.

IVA

WYRÓŻNIENIE

27.

ZOSIA K.

IIA

WYRÓŻNIENIE

28.

KALINA K.

IB

WYRÓŻNIENIE

29.

LENA P.

I A

WYRÓŻNIENIE

30.

JAN J.

IB

WYRÓŻNIENIE

31.

LENA W.

IB

WYRÓŻNIENIE

32.

NATALIA S.

IIIC

WYRÓŻNIENIE

33.

KATARZYNA M.

IC

WYRÓŻNIENIE

34.

MAKSYMILIAN B.

III B

WYRÓŻNIENIE

 

     NAGRODY POCIESZENIA OTRZYMUJĄ:

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

ANDŻELIKA L.

 

 

  I A

2.

SZYMON B.

3.

JAN S.

4.

ALAN W.

5.

ADAM W.

6.

ALLAN B.

7.

NIKODEM S.

8.

FRANCISZEK CZ.

9.

HANIA T.

10.

HANIA M.

 

   I B

11.

JAKUB L.

12.

MARCELINA M.

13.

MICHALINA CH.

I C

14.

JULIA C.

15.

JULEK S.

II A

16.

OLGA J.

17.

ARKADIUSZ W.

II B

18.

ANNA R.

19.

ROBERT  W.

20.

PAULA S.

III A

21.

FRANCISZEK W.

III B

22.

PAWEŁ Z.

23.

MACIEJ CH.

III C

III C

24.

ANTONI M.

25.

NINA L.

IV A

26.

IGOR L.

27.

LILIANA M.

28.

ANASTAZJA K.

29.

NADIA P.

30.

AGNIESZKA W.

IV B

31.

MICHAŁ L.

VC

32.

MATEUSZ L.

VD

33.

FABIAN U.

34.

MACIEJ L.

VIA

35.

KACPER P.

VIC

36.

BRUNO S.

 

               img                             

GRATULUJEMY!!!

 

 

14
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 4
  • 1
Komentarze