16.02.2021

Jesteśmy w koscierski.info- przeczytaj o nas

W dniu dzisiejszym piszą o nas w koscierski.info i na facebooku. Zachęcamy do lektury!

 

 

Wygrana kościerskiej "Czwórki". Za swoją aktywność w SKO, kupili telewizor

 

 img img

Oszczędzanie się opłaca. Przekonali się o tym uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Kościerzynie, którzy wzięli udział w Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli. Ich aktywność i kreatywność poskutkowała wygraną na etapie regionalnym. Środki z nagrody przeznaczyli na zakup telewizora.

SKO ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kościerzynie zajęło I miejsce w Etapie Regionalnym Konkursu SKO dla Szkół i Nauczycieli organizowanego przez PKO Bank Polski i w grudniu 2020 roku otrzymało 3000 zł nagrody pieniężnej.

- Dzięki między innymi tej kwocie udało się spełnić marzenia społeczności szkolnej i zakupiono telewizor 70 calowy, który umieszczono na korytarzu dla uczniów klas I-III. Teraz najmłodsi uczniowie „Czwórki” zażywają dużo ruchu, spędzając taneczne przerwy przy ulubionej muzyce - podkreśla Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie.

„Konkurs SKO dla szkół i nauczycieli" stworzył możliwość dla kilkuset szkół podstawowych oraz nauczycieli na zdobycie atrakcyjnych nagród finansowych. Wystarczyło wykazać się aktywnością, pomysłowością i przedsiębiorczością w ramach programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności.

Aby wziąć udział w konkursie należało aktywnie działać w ramach swojej Szkolnej Kasy Oszczędności oraz stworzyć prezentację pokazującą dokonania szkoły w ramach SKO.

fot. Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie

 

Koscierski.info16/02/2021 09:35

https://koscierski.info/artykul/wygrana-koscierskiej/1139195

 

36
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 25
  • 16
Komentarze