27.02.2013

SKO towarzyszyło Naszym Uczniom w czasie Ferii Zimowych

Ferie zimowe w naszej szkole obfitowały w wiele atrakcji. W organizację efektywnego spędzenia wolnego czasu przez dzieci włączyli się nauczyciele, którzy starli się zapewnić wszystkim uczestnikom wspaniałą zabawę i co najważniejsze najlepszą opiekę.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe, plastyczne i taneczne, które dawały dzieciom zadowolenie i radość płynącą z wiary we własne siły oraz możliwości twórcze.

W ramach zajęć sportowych dzieci miały możliwość wystartować w Otwartych Mistrzostwach Pływackich i Halowym Turnieju Piłki Nożnej zespołów szóstek piłkarskich klas IV i klas V.

copy3_of_phoca_thumb_l_1.jpg

 

copy5_of_phoca_thumb_l_2.jpg

Podczas zajęć plastycznych wykonały podwodny świat, skarbonki, kukiełki, wioskę dinozaurów , prace o tematyce zimowej a także prace konkursowe SKO pt „Moje postanowienia noworoczne”.

copy6_of_phoca_thumb_l_5.jpg

 

copy6_of_phoca_thumb_l_6.jpg

 

 

copy4_of_phoca_thumb_l_11.jpg

 

copy_of_phoca_thumb_l_13.jpg

 

Zdjcie1047.jpg

 

Zdjcie1050.jpg

 

Zdjcie1056.jpg

 

Zdjcie1065.jpg

Na zajęciach kulinarnych piekły szarlotkę, robiły szaszłyki owocowe oraz koktajl jagodowy, spędziły też miło czas podczas zabaw na śniegu.

phoca_thumb_l_36.jpg

 

phoca_thumb_l_37.jpg

Na zajęciach tanecznych przygotowały dwa układy, które zaprezentowały 7 lutego 2013r. podczas V Wieczoru Biesiadnego w Piskim Domu Kultury

phoca_thumb_l_31.jpg

 

copy4_of_phoca_thumb_l_1.jpg

 

 

copy6_of_phoca_thumb_l_2.jpg

 

copy7_of_phoca_thumb_l_8.jpg

 

copy7_of_phoca_thumb_l_8.jpg

 

 

 

A. Kucisz

1
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 4
  • 2
Komentarze