1 2 3 następna ostatnia


Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Piszu. Szkolna Kasa Oszczędności funkcjonuje w naszej szkole już od wielu lat. Będziemy tu opisywać naszą działalność SKO oraz dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga. Pozdrawiamy Wszystkich i czekamy na Wasze głosy!

Na lekcjach geografii i przyrody wcale nie jest nudno

Nasze lekcje często są urozmaicane różnymi grami dydaktycznymi. Jedną z nich jest TRIMINO, czyli gra przypominająca układankę domino.

13

AUDYCJA O ZOFII PRAUSSOWEJ

W ubiegłym tygodniu nasi uczniowie wysłuchali audycji o Zofii Praussowej, posłance na sejm II RP I i II Kadencji, członkini AK oraz więźniarce Majdanka i Oświęcimia.

4

WSPIERAMY I POMAGAMY

W ten weekend odbyły się w naszym mieście dwie imprezy charytatywne: Milion Swingów dla Autyzmu i V Piski Kolorowy Bieg Charytatywny.

2

KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Nasi SKOwicze się rozkręcają i kolejne sukcesy zdobywają 🏆

5

Poznajcie nowych SKOwiczów

Bardzo cieszymy się, że do grona naszej szkolnej społeczności SKO dołączyli uczniowie z klasy 1a 😊

4

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Nasi uczniowie odnoszą kolejne sukcesy!

2

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

"Autyzm jest wśród nas. Wystarczy go poznać. Wystarczy zrozumieć, aby zmienić świat osób z autyzmem na lepszy. Po prostu."

6

WSPÓLNE WYJŚCIE NA PIZZĘ

W piątek najbardziej aktywni uczniowie, wybrali się razem z p. Agnieszką i p. Asią na pizzę do Restauracji Twój Belweder.

6

ZACZYTANI

Na przerwie, na świetlicy i w czasie zajęć lekcyjnych nasi uczniowie poszerzają swoją wiedzę z ekonomii wykorzystują materiały edukacyjne SKO.

2

LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KL. 4B

Dziś w klasie 4b odbyła się lekcja przedsiębiorczości.

6
1 2 3 następna ostatnia