1 2 3 następna ostatnia


Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Piszu. Szkolna Kasa Oszczędności funkcjonuje w naszej szkole już od wielu lat. Będziemy tu opisywać naszą działalność SKO oraz dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga. Pozdrawiamy Wszystkich i czekamy na Wasze głosy!

WYDAWAĆ CZY OSZCZĘDZAĆ?

Wydawać czy oszczędzać? Oto jest pytanie – to temat lekcji przeprowadzonej w klasie 4b.

0

ZWYCIĘZCY KONKURSU "EKO-SKARBONKA"

W środę, 12.06.2019r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem SKO p. Agnieszką Kucisz odwiedzili Bank PKO PB, gdzie z rąk Pani Dyrektor Agnieszki Dąbrowskiej odebrali nagrody za konkurs „EKO – skarbonka”.

0

KUBECZKOWE SKO

Dziś uczniowie kl. 1a bawiąc się kolorowymi kubeczkami ułożyli na szkolnym korytarzu napis SKO.

4

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

W poniedziałek 10.06.2019r. odbył się w naszej szkole praktyczny egzamin na kartę rowerową dla uczniów klas czwartych, którzy pomyślnie zdali wcześniej egzamin teoretyczny.

1

BEZPIECZNE WAKACJE

Temperatura daje znać, iż wakacje czekają z otwartymi propozycjami ale i niebezpieczeństwem. W dniu dzisiejszym wszyscy uczniowie mieli możliwość udziału w spotkaniu "Bezpieczne wakacje".

2

GRA „PRZYGODY LOKATKI I HATETEPESA”

Dziś podczas zajęć świetlicowych nasi najmłodsi SKOwicze stworzyli pod czujnym okiem Pani Kasi grę planszową „Przygody Lokatki i Hatetepesa”.

1

KOLEJNY SUKCES NASZEJ SZKOŁY

Z radością informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny zakwalifikowała się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego Fundacji Orange #SuperKoderzy, którego kluczowym elementem jest nauka programowania.

16

Sukces najmłodszych SKOwiczów

Miło nam poinformować, że uczniowie kl. 1a zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego LEON - zintegrowane sprawności.

5

ZNAMY WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO LEON - MATEMATYKA

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zostali Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego LEON - Matematyka.

5

WIELKIE TANECZNE SHOW

Wczoraj odbyło się w naszej szkole podsumowanie sezonu tanecznego 2018/2019.

2
1 2 3 następna ostatnia