14.12.2020

SIOSTRA ZAKONNA HANNA GNATOWSKA, DOTARŁA JUŻ DO AFRYKI

Siostra zakonna Hanna Gnatowska , która gościła w naszej szkole dotarła już do Afryki.

Drodzy uczniowie otrzymaliśmy właśnie zdjęcia z powitania siostry Hanny w afrykańskiej szkole.
 
Warto przypomnieć, że w październiku tego roku, tuż przed wylotem do Afryki, naszą szkołę odwiedziła siostra Hania która na co dzień pracuje i prowadzi szkołę w afrykańskiej dżungli. W zajęciach uczestniczyły klasy 4b, 7a, 7b.
Siostra podzieliła się z nami swoimi misyjnymi doświadczeniami oraz przybliżyła realia życia dzieci w trudnych warunkach afrykańskich.
 
Lekcja z misjonarką cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach a następnie sami wyszli z inicjatywą przeprowadzenia zbiórek pieniędzy dla potrzebujących dzieci w Afryce. Nasi wspaniali uczniowie po raz kolejny pokazali że los drugiego człowieka nie jest im obojętny.
img
8
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 6
  • 2
Komentarze