21.03.2019

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z LOKATKĄ I HATETEPESEM

Dziś razem z żyrafką Lokatką i Pancrnikiem Hatetepesem świętowaliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny 🌞🌷🌞💐

Najpierw uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach, gdzie przygotowywali pyszne wiosenne potrawy. Następnie przebrani za różne postacie, z wielkim uśmiechem na twarzy wyruszyli na ulice miasta, aby powitać wiosnę.

Po powrocie do szkoły na wszystkich czekała ZUMBA, którą poprowadziły licencjonowane instruktorki ZIN – p. Natalia Kucisz i p. Barbara Śliwka.

Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w bardzo miłej atmosferze. Samorząd Uczniowski oraz całe grono pedagogiczne wykazało się dużymi umiejętnościami organizatorskimi oraz nie lada kreatywnością, przygotowując całe wydarzenie.

Dziękujemy p. Natalii Kucisz i p. Barbarze Śliwka za wizytę w naszej szkole i poprowadzenie wiosennej Zumby.

img

3
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 14
  • 20
Komentarze