18.05.2013

Udział w II Ogólnopolskim Konkursie „Ratujemy i Uczymy Ratować” zorganizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Nasza szkoła zdobyła III miejsce w województwie warmińsko-mazurskim.

Wyróżnienie dla SP nr 2 w Piszu – najlepszy scenariusz i udział w półfinale konkursu „Ratujemy i Uczymy Ratować”

Szkoła Podstawowa nr 2 w Piszu wzięła udział w II Ogólnopolskim Konkursie „Ratujemy i Uczymy Ratować” zorganizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przeznaczonym dla nauczycieli prowadzących zajęcia w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować” oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych.

W I etapie konkursu nauczyciele szkoły p. Monika Sitek i p. Joanna Klukowska opracowały scenariusz zajęć na temat udzielania pierwszej pomocy. Przesłany na konkurs scenariusz zajęć został oceniony. Nasza szkoła, jako jedna z 5 szkół w województwie warmińsko-mazurskim zakwalifikowała się do półfinału - II etapu konkursu.

II etap konkursu odbył się 24 kwietnia 2013 r. w miejscowości Susz. Polegał na przeprowadzeniu zajęć według scenariusza przesłanego na I etap konkursu. Zajęcia z grupą 12 uczniów klasy IIIa i IIIb, pod okiem komisji, prowadziła p. Joanna Klukowska oraz funkcjonariuszka Straży Miejskiej w Piszu p. Edyta Pisiak. Na tym etapie Szkoła Podstawowa nr 2 w Piszu zdobyła III miejsce w województwie warmińsko-mazurskim.

copy_of_DSC08196.JPG

DSC08198.JPG

DSC08206.JPG

 

DSC08216.JPG

DSC08219.JPG

DSC08227.JPG

1
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 11
  • 2
Komentarze