14.11.2021

AKCJA "BIJEMY REKORD W RKO"

15 października odbyła się w naszej szkole akcja „Bijemy rekord w RKO”, której celem była popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w stosunku do osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia oraz zbiórka pieniędzy na zakup Automatycznego Elektrycznego Defibrylatora AED, który znajdzie się w widocznym miejscu naszego miasta, by pomagać innym.

Jest to ważne, ponieważ wszyscy musimy mieć świadomość, że od nas może zależeć ludzkie życie i zdrowie.

W ramach akcji przez 3 godziny w sekcjach 20 minutowych załoga składająca się z Ratowników medycznych z Pisza, OSP Wiartel, OSP Pogobie Średnie szkoliła naszych uczniów i dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Piszu z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
W ćwiczeniach uczestniczyło 6️⃣7️⃣6️⃣ dzieciaczków, z czego jesteśmy bardzo dumni 🙂

Dziękujemy Panu Mariusz Klisiatys z firmy Usługi Ratownicze Mers-MED za pomoc w organizacji naszej imprezy.
🔹 Ratownikom medycznym
🔹 Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiartlu
🔹 Ochotniczej Straży Pożarnej w Pogobiu Średnim
🔹 wszystkim dzieciom i rodzicom za pomoc w osiągnięciu wyznaczonego celu.

Jesteście WIELCY 👏❤️👏

Dziękujemy ‼️

Koordynatorzy:
Agnieszka Kucisz, Krystyna Kamka Julia Bałdyga, Iwona Gutowska, Kasia Sarnacka-Paprota, Joanna Klukowska-Bałdyga, Elżbieta Kosikowska, Iwona Karwowska, Izabela Kucisz, Marta Olszewska

img

0
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 10
  • 17