13.05.2014

Uczniowie SP10 w eliminacjach wojewódzkich Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego w Górsku

W dniach 26 i 27 kwietnia 2014 w Górsku odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego, w których uczestniczyła drużyna z naszej szkoły.

W dniach 26 i 27 kwietnia 2014 w Górsku odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego, w których uczestniczyła drużyna z naszej szkoły. Zadania Turnieju obejmowały: bieg na orientację, test krajoznawczy, zadania z topografii terenu, test z historii PTTK, jazdę rowerem po torze przeszkód, zadania teoretyczne i praktyczne z udzielania pierwszej pomocy oraz test z zakresu turystyki kwalifikowanej. Drużyna w składzie: Kacper Błaszczyk, Anna Karwaszewska i Wiktoria Kacprzak, zdobyła w sumie 308pkt. i zajęła III miejsce w swojej kategorii. Opiekunem grupy był p. Krzysztof Żywica.

 

http://www.sp10wloclawek.pl/img_news/small/1398758431.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 9
  • 12