1 2 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
9
Blog SKO

SP10 Włocławek

SP10 Włocławek

FESTYN RODZINNY „ MAJÓWKA Z DZIESIĄTKĄ”

W dniu 12 maja 2014r na terenie szkoły odbył się FESTYN RODZINNY „ MAJÓWKA Z DZIESIĄTKĄ”.

10

Akcji „Drzewko za butelkę”

W XII edycji Akcji „Drzewko za butelkę” przeprowadzonej na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 w dniach 12 – 14 maja 2014r uczniowie zebrali ogółem 4530 sztuk. Najlepszy zbieracz: Oliwia Gałkowska z klasy V c - 900 sztuk.

3

Konkurs „Rok z książką…..” Edycja H. CH. Andersen.

W dniu 9 maja 2014r uczennica Julia Matusiak klasy VI b zajęła III miejsce w Konkursie „Rok z książką…..” Edycja H. CH. Andersen. Organizatorem konkursu było Gimnazjum nr 4 we Włocławku. Opiekunem uczennicy była p. Anna Zacharek.

0

„NBP – Skarbnica wiedzy o pieniądzu w sześciu krokach”

W dniach 6 i 7 maja 2014r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych „NBP – Skarbnica wiedzy o pieniądzu w sześciu krokach” organizowanych przez Fundację Sztuka Edukacji wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim, w ramach programu edukacji ekonomicznej: w dniu 6 maja 2014r: klasa I ...

1

„ MAJÓWKA Z DZIESIĄTKĄ”

FESTYN RODZINNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 10

1

Uczniowie SP10 w eliminacjach wojewódzkich Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego w Górsku

W dniach 26 i 27 kwietnia 2014 w Górsku odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego, w których uczestniczyła drużyna z naszej szkoły.

0

Potrafimy kaligrafować

W piątek 27 kwietnia odbyło się podsumowani Konkursu Pięknego Pisania. Spośród ponad 350 prac wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1a Kinga Sierakowska.

0

Sukces uczennicy IIId

22 marca 2014r. w SP nr 20 odbył się kolejny konkurs piosenki dla klas I-III pt. "Wiosno, ach to ty". Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Kinga Kwiatkowska z IIIb i Natalia Różycka z IIId. Natalia zdobyła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

0

Konkurs Ekologiczny w SP 10

Edukacja ekologiczna

0

Wizyta kl. 3c w Komendzie Miejskiej Policji we Włocławku

Uczniowie klasy 3 c wraz z wychowawczynią Dorotą Goldewicz na zaproszenie nadkomisarza Zbigniewa Napiórskiego gościli w Komendzie Miejskiej Policji we Włocławku.

0
1 2 następna ostatnia