11.10.2011

WIELKIE PRZYGOTOWANIA DO OBCHODÓW "PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA"

Celem całej akcji jest wyrabianie u uczniów nawyku oszczędzania, wdrażanie do prowadzenia umiejętnej gospodarki funduszami własnymi i społecznymi oraz nawyku systematyczności i wytrwałości w gromadzeniu wkładów oraz celowego ich wydatkowania. Dodatkowo chcemy pozyskać nowych członków oszczędzania pieniędzy na książeczce SKO w naszej szkole.

W miesiącu październiku członkowie SKO i koła matematycznego z elementami informatyki pod okiem p. Agnieszki Jabłońskiej przygotowują przedstawienie pod tytułem: 'Kto nie chce wiedzieć co to jest nędza - niech razem z nami od dziś oszczędza". Już od trzech tygodni wspólnie  z uczniami ćwiczymy role, uczymy się tekstów, przygotowujemy rekwizyty i stroje na występ. Przedstawienie jest początkiem - prekursorem wielu działań , jakie podejmie nasze szkolne SKO w roku szkolnym 2011/2012 pod bacznym okiem opiekunki SKO.

Poniżej przedstawiamy fotkę z próby uczniów do przedstawienie, które odbędzie się dnia 21 października 2011r.

DSC06510.JPG

7
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 9
  • 0
Komentarze