31.03.2015

Wiosenny kiermasz świąteczny zakończony!

W dniach 24-27 marca 2015 roku odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Wiosennym kiermaszem tradycyjnie już kieruje nasze przedszkole, a sprzedają nasze mamusie. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, można było zakupić wiele przepięknych dekoracji świątecznych. Wszystkie były ręcznie wykonywane. Pyszne babeczki piekły jak zwykle mamusie, one zawsze cieszą się u nas największym powodzeniem. Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności przygotowali w doniczkach owies wraz ze świąteczną dekoracją. Wszystko zostało sprzedane. W ten sposób zarobione przez nas pieniądze przeznaczymy na zakup potrzebnych materiałów na kolejny kiermasz świąteczny.

copy_of_Zdjcie0151.jpgZdjcie0150.jpgZdjcie0149.jpg

2
Dodaj Komentarz
  • 21
  • 16
  • 19
Komentarze