1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SP Szemud

SP Szemud

Witamy na naszym blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie! Jesteśmy Szkołą Podstawową im. mjr Henryka Sucharskiego wraz z przedszkolem.

POWITANIE WIOSNY

A może raczej ,,przepędzenie'' zimy odbyło się w naszej szkole 22 marca 2016roku.

7

KONKURS POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Jak co roku wiosna przywiała nas kolejną, już siódmą, edycją Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej. Konkurs odbył się we wtorek 22 marca w Gimnazjum w Szemudzie. Uczestnikami konkursu byli zarówno uczniowie szkół podstawowych jak i gimnazjów z gminy Szemud.

1

ENGLISH AROUND AS

21 marca 2016 roku nie tylko obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny ale również braliśmy udział w finale projektu „English around us”.

1

WIELKANOCNY ZAJĄCZEK

17 marca 2016r. w naszej szkole zakończył się konkurs plastyczny pt. „WIELKANOCNY ZAJĄCZEK”. Celem konkursu jest popularyzacja regionalnej twórczości związanej z tematyką Świąt Wielkiej Nocy.

0

NASZA SZKOŁA NA PODIUM

16 marca 2016r uczennice naszej szkoły wzięły udział w gminnych zawodach w mini koszykówce, w ramach Wojewódzkiej Spartakiady SZS. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z sześciu szkół : SP w Łebnie, ZS w Bojanie, SP w Łebieńskiej Hucie, SP w Częstkowie, SP w Jeleńskiej Hucie oraz ZSP w Szemudzie.

1

MAKS MATEMATYCZNY...

9 marca 2016 roku, 11 uczniów- super matematyków z naszej szkoły wzięło udział w II edycji interaktywnego konkursu Maks matematyczny.

1

Rekolekcje...

U nas rekolekcji wielkopostnych czas!

8

PODZIĘKOWANIA !!!

Dziękujemy strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szemudzie za lekcję bezpieczeństwa, którą dla nas przygotowali! Wdzięczni uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie.

1

BEZPIECZNE FERIE.

W naszej szkole przed feriami odbyło się spotkanie z przedstawicielami OSP w Szemudzie na temat zachowania bezpieczeństwa przez dzieci w czasie zabaw na śniegu i lodzie oraz w domu podczas ferii.

1

Konkurs Ekonomiczny

Trwają przygotowania...

0
1 2 3 następna ostatnia