31.03.2016

ENGLISH AROUND AS

21 marca 2016 roku nie tylko obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny ale również braliśmy udział w finale projektu „English around us”.

 

        Klasy IV – VI reprezentowały swoją wiedzę na temat krajów anglojęzycznych  oraz  brały udział w konkursie „The voice of Szemud”.  Zarówno quiz z wiedzy o krajach jak i występy uczniów dostarczyły wszystkim wielu emocji  oraz były świetną zabawą. Talenty aktorskie, wokalne oraz choreografia zaskoczyły wszystkich Smile Brawo !!!

Cały projekt składał się z trzech etapów:

  1. Przygotowanie przez każdą klasę plakatu z informacjami na temat wylosowanego kraju anglojęzycznego. Plakat był pracą konkursową, wykonaną w języku angielskim .  Każda klasa wykonała plakat zasługujący na wyróżnienie.  Szczególne gratulacje dla zwycięskiej klasy.
  2. W miesiącu marcu zostały również przeprowadzone lekcje w języku angielskim na różnych przedmiotach.  Dziękujemy za zaangażowanie wszystkich nauczycieli w tym etapie.
  3. „The voice of Szemud”, czyli przygotowanie przez każdą klasę anglojęzycznej piosenki i jej wykonanie w dniu dzisiejszym przed całą szkołą.

Dziękujemy za zaangażowanie w realizację projektu i gratulujemy zwycięzcom.

1
Dodaj Komentarz
  • 27
  • 18
  • 2
Komentarze