26.06.2019

Jasełka i kiermasz świąteczny

Jasełka i kiermasz świąteczny

„Pomódlmy się w Noc Betlejemską, w Noc Szczęśliwego Rozwiązania…” Już tradycyjnie, tuż przed świętami- 19 grudnia,  w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny poprzedzony   inscenizacją jasełek. Nasi uczniowie tym razem zaprosili rodziców i pracowników szkoły do refleksji na temat przeżywania świąt Bożego Narodzenia słowami księdza Jana Twardowskiego, wspaniałego kapłana i poety. Nasi „artyści” przygotowali się pod czujnym okiem p. Elżbiety Kościuchy- Wieczorek i p. Urszuli Głuszak. O oprawę muzyczną zadbały nasze Stokrotki, pod kierownictwem p. Mirosławy Urbańskiej, a na zakończenie kolędę w języku angielskim zaśpiewała Hania Ogrodowczyk. Nasza inscenizacja została, również zgodnie z tradycją, zaprezentowana w kościele parafialnym w Zielonej Górze- Starym Kisielinie,  w dniu 6 stycznia. Możemy być dumni z naszych uczniów, którzy pięknie przekazali myśl księdza Twardowskiego i godnie reprezentowali naszą szkołę w środowisku lokalnym.

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 1
  • 13