1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

SP Stary Kisielin

SP Stary Kisielin

Akcja

W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w wojewódzkim projekcie "Lubuscy Strażnicy Lasów".🌲🌳🌲 Przed szkołą pojawiła sie wystawa poświęcona tematyce 30 rocznicy wybuchu pożaru w Puszczy Noteckiej. W ramach akcji dzieci uczestniczyły w krótkiej prelekcji na temat Lubusk ...

0

Wakacje

#OdliczamyDniDoWakacji! Nasze świetliczaki już odliczają dni do wakacji. 🌞🌞🌞 Aż trudno uwierzyć, że zostało tylko 8 dni nauki w szkolnych murach. Jeszcze "chwila" i uczniowie rozpoczną upragniony urlop, a na ponowne spotkanie trzeba będzie trochę poczekać🙂

0

Festyn

#ŚwiętoRodziny 👨‍👩‍👧‍👧 W imieniu organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w sobotnim wydarzeniu w Starym Kisielinie. Podczas festynu prowadzona będzie przez naszych szkolnych wolontariuszy akcja charytatywna dla Klary Ślązak, która wciąż potrzebuje ...

0

Elektrośmieci

W imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu przypominam, że w najbliższą środę, czwartek i piątek na terenie szkoły prowadzona jest zbiórka elektrośmieci (małych rozmiarów-maksymalny rozmiar to np laptop). W środę Dzień Dziecka także każdy elektośmieć będzie nagradzany lizakiem.🍭 Zachęcamy do udziału w ...

0

Świetliczaki

Kiedy ósme klasy pisały egzaminy, nasze Świetliczaki ruszyły w drogę.🚶‍♀️ Zostaliśmy miło ugoszczeni w filii Ośrodka Kultury-Pałacu w Starym Kisielinie🏰 Pałac w Starym Kisielinie - filia Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, w którym odbyliśmy zajęcia plastyczne🎨 ...

0

Nagroda

Brawo, brawo, brawo! 👏👏👏 Nasza szkolna grupa teatralna "Poczwary" zdobyła WYROZNIENIE w Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Teatralenej o Złote Pióro Koszałka Opałka. 10 maja zdolni uczniowie wystąpili na scenie Amfiteatru Zielonogórskiego (Hyrozagatka). Wraz z ...

0

Wycieczka

Czy ozdabianie ceramiki może być interesujące? Oczywiście! Przekonali się o tym uczniowie klas pierwszych, którzy mieli okazję odwiedzić w ostatnim czasie Żywe Muzeum Ceramiki w Bolesławcu🚌🍮 Po zwiedzeniu manufaktury, poznaniu całego procesu tworzenia glinianych naczyń, a także własnoręcznym zdobien ...

0

Nocka w szkole

Nareszcie się doczekali! Uczniowie z klasy 2b przeżyli niezapomniane chwile w szkole "po godzinach".🙂 Spędzili nockę pełną przygód. Wszyscy na długo zapamiętają podchody po szkolnych korytarzach - w ciemności (z latarkami). Zamówiona pizza miała inny, wyjątkowy sm ...

0

Zbiórka baterii

W związku z tygodniem ekologicznym, organizowanym w szkole, serdecznie zachęcamy do angażowania się w zbiórkę zużytych baterii i telefonów. Zbiórka odbywa się w świetlicy szkolnej i trwa do piątku 29.05. Wspólnie dbajmy o EKOLOGIĘ!

0
1 2 3 następna ostatnia