1 2 3 następna ostatnia

Światowy Dzień Ochrony Środowiska
Wszyscy jesteśmy ReGeneracją!
13
Blog SKO

SP Stary Kisielin

SP Stary Kisielin

Matematyka bez Granic - wyniki

W marcu uczniowie klasy 5a, 5b i 6 uczestniczyli w konkursie Matematyka bez Granic.🧮📐 W czerwcu zostały opublikowane wyniki konkursu. I tak oto: klasa 6 uplasowała się na 6 miejscu w województwie lubuskim i 9 w kraju, klasa 5a zajęła 9 miejsce w wojewó ...

1

Dzień dziecka

Klasy 4 - 8 Dzień Dziecka spędziły tradycyjnie na sportowo. Były podchody w drodze na Orlik, a na miejscu sztafeta, przeciąganie liny oraz wiele innych atrakcji, związanych z realizacją projektu Trzymaj Formę.💪 Dla wszystkich był arbuz jabłka i banany w ramach krzewienia dobrych nawyków żywieniowych ...

0

Konkurs

W dniu 19.05.23 odbyła się 11 edycja konkursu przyrodniczego organizowanego przez Nadleśnictwo Zielona góra odział Wulkanów i SP.nr 15.Nasza szkoła wzięła udział 1 raz w tym konkursie udział.Tematem przewodnim tegorocznego konkursu był szop pracz...😊 uczniowie brali udział w konkursie w 3 kategoriac ...

0

Apel Majowy

Maj jest szczególnym miesiącem w historii naszej ojczyzny. Jest miesiącem szczególnym również dla wszystkich Polaków - w tym czasie bowiem, każdego roku obchodzimy ważne Święta Narodowe.🇵🇱🇵🇱🇵🇱Uczniowie naszej szkoły uczcili nadchodzące święta majowe, biorąc udział w uroczystym apelu, przygotowanym p ...

0

Rummikub

Rummikub®️ to doskonała nauka przez zabawę, która rozwija logiczne myślenie, koncentrację uwagi, wyobraźnię, spostrzegawczość, uczy rywalizacji, kreatywność i zasad fair play. Pierwsze kroki już za nami, były emocje, pierwsze rozgrywki, ale to dopiero początek! Turniej szkolny dopiero przed nami!😁 ...

0

Poczta

To już nasza szkolno-społeczna tradycja.🥰 Wraz z początkiem kwietnia uczniowie Szkoła Podstawowa nr 27 w Zielonej Górze wkładają swoje serca w tworzenie wielkanocnych kartek.. po czym nasi szkolni Wolontariusze dostarczają je „pod same drzwi” mieszkańców Starego i Nowego Kisielina. M ...

0

Dni otwarte

Kolejny raz uczniowie klas 8 mieli okazję uczestniczyć w Dniach Otwartych, tym razem aż dwóch szkół, CKZiU Elektronik oraz II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne. Tego dnia ósmoklasiści poznali ofertę programów edukacyjnych, a także mogli zaznajomić się z całokształtem funkcjonowania odwiedzonych pl ...

0

Góra Grosza

Akcja Góra Grosza zakończona.🎉 Wspólnie udało się nam usypać górę 61 kilogramów monet o wartości 928 zł. Dziękujemy!!!

0
1 2 3 następna ostatnia