03.07.2015

Wakacji już nadszedł czas, promocję ma każdy z nas!

26 czerwca powitał  nas piękną, słoneczną pogodą. I nic w tym dziwnego, bo przecież rozpoczynają się długo  oczekiwane wakacje.

copy7_of_5.JPG

Na szkolnym placu zgromadzili się uczniowie klas I -VI, rodzice, nauczyciele. Dwa razy w roku możemy zobaczyć w całości naszą szkolną gromadę. Ten widok dzisiaj był tym milszy, że dodatkowo rozjaśniały go roześmiane buzie uczniów

copy8_of_5.JPG

copy7_of_6.JPG

Absolwenci przekazali Sztandar Szkoły swoim młodszym kolegom. Głośno i radośnie zabrzmiały słowa hymnu szkolnego oznaczające zakończenie oficjalnej części uroczystości.

 

copy8_of_1.JPG

copy6_of_2.JPG

copy7_of_3.JPG

copy6_of_4.JPG

Następnie w salach lekcyjnych wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa. Nie zabrakło przy tej okazji podziękowań, kwiatów i wzruszeń. Miejmy nadzieję, że wakacyjny czas będzie dla całej naszej szkolnej społeczności bezpieczny i pełen zasłużonego odpoczynku.


1
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 7
  • 4
Komentarze