07.12.2014

Spotkanie z autorem książek dla dzieci Panem Grzegorzem Kasdepke

Sympatyczny, dowcipny, miły, wesoły i otwarty - taki jest pan Grzegorz Kasdepke autor książek dla dzieci, który przyjął zaproszenie do naszej szkoły.1 grudnia spotkał się z uczniami klas I - III.

Na wstępie Klub Motylków Książkowych przedstawił jedną ze scenek z książki autora. Nasi uczniowie  dowiedzieli się skąd biorą się pomysły na niezwykłe historie zawarte w książkach, jakie były ulubione lektury pana Grzegorza, kim chciał zostać gdy dorośnie, kto jest głównym bohaterem książek i kim są sympatyczni bliźniacy Kuba i Buba. Pisarz chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i rozdawał autografy.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do sięgania po książki pana Pawła Beręsewicza.

0
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 18
  • 26