13.03.2017

KOBIETOM I KOBIETKOM

img

Ósmy marca to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. W tym dniu wszyscy panowie duzi i mali starają się wyrażać  miłość, wdzięczność i sympatię mamom, babciom, koleżankom i znajomym. Kupują kwiaty, wręczają prezenty i zaskakują swoje panie niespodziankami. Nieodłącznym elementem jest odświętny strój i  przede wszystkim nienaganne maniery.

imgimg

            Obchody  Dnia Kobiet stanowią  stały element tradycji naszej szkoły. Uczniowie klasy II c pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Marty Siry zaprezentowali program artystyczny, który stanowił niespodziankę - prezent dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, które zaprosili uczniowie.

imgimg

            Mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt gościć panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku na czele z p. Jadwigą Skawińską, zaprzyjaźnione panie z PKO B.P - p. Halinę Paluch i p. Urszulę Droździel, przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzatę Rogowska, panią wicedyrektor Beatę Łabę, panie nauczycielki, pracownice szkoły i koleżanki. Nie mogło zabraknąć najbliższych sercu dzieci osób: mamuś i babć, na które najmłodsi oczekiwali w szczególny sposób.

imgimg

             W swoich wierszach i piosenkach dzieci podkreśliły bardzo ważną rolę kobiet na każdej płaszczyźnie życia. Nie zabrakło nutki humoru. Chłopcy zaśpiewali piosenkę o swoich wadach i wpływie kobiet na ich eliminowanie, a Jakub Świderek przedstawił kobietę z "przymrużeniem oka", co wywołało falę śmiechu wśród zebranych.

Na zakończenie wszyscy obecni panowie odśpiewali "Sto lat". Chłopcy z klasy II c  wręczyli zaproszonym paniom słodkie upominki wykonane przez p. Joannę Grabek i p. Agnieszkę Maryńczak  oraz wychowawczynię, dołączając do nich serdeczne życzenia.

img

            Piękne życzenia wraz z piosenką zebrane kobietki usłyszały z ust p. Jana Kazimierczuka, przedstawiciela UTW.

img

Również pan dyrektor Leszek Kodymowski złożył życzenia wszystkim paniom i pogratulował występu małym artystom.

imgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 4
  • 1