15.07.2014

CZYTAJĄ DZIECIOM KOLEJNY RAZ

12 czerwca 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim odbyło się podsumowanie akcji "Cała Polska czyta dzieciom..."

Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski,

czyt2.JPG

dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Tomasz Zieliński, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Zofia i Jan Kuśmierczukowie. Gospodarzami spotkania byli: dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 Leszek Kodymowski oraz wicedyrektor Beata Łaba.

czyt0.JPG

Nad sprawnym przebiegiem spotkania czuwali organizatorzy: Jolanta i Piotr Kowalscy. Goście i gospodarze z wielką swobodą i zaangażowaniem przeczytali dzieciom fragmenty książki Wojciecha Widłaka "Pan Kuleczka", wywołując uśmiech na twarzach małych słuchaczy.

Klub Motyli Książkowych przygotowany przez panią Jolantę Kowalską zaprezentował się w przedstawieniu "Baśniowy ambaras". Artyści poprzez humorystyczne scenki przekazali wartościowe treści odnoszące się do korzyści jakie płyną z codziennego obcowania z książką.

czyt1.JPG

Gościnnie z Motylkami wystąpili państwo Kuśmierczukowie, śpiewając przeboje z dawnych lat. Spotkanie zakończyło się wręczeniem nagród i wyróżnień uczestnikom Konkursu Pięknego Czytania Tekstów Literackich.

czyt.JPG

0
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 5
  • 0