05.10.2017

apel SKO - PKO

                     „A nam jest wesoło, poznamy cały świat,

bo uczeń w SKO jest najwięcej wart"

SKO - PKO

Wszyscy wiemy, że  październik to miesiąc oszczędzania.  O tym, co należy oszczędzać, a czego nie, przypomnieli zebranym uczniowie klasy III c przygotowani przez wychowawczynię p. Martę Siry i opiekunkę SKO w naszej szkole p. Beatę Zieziulewicz.

W śród gości nie mogło zabraknąć przedstawicielki Banku PKO BP p. Haliny Paluch, którą z przyjemnością gościliśmy w naszych szkolnych progach. img

Wśród gości zasiedli również najbliżsi dzieci: mamusie, tatusiowie i babcie.

Trzecioklasiści zaprezentowali  program artystyczny dotyczący oszczędzania.  W wierszach ułożonych przez dzieci, piosenkach i scenkach rodzajowych podkreśliły wartość oszczędzania. Zdrowie, woda, prąd i pieniądze to tylko niektóre przykłady.  Oszczędzanie w SKO może pomóc w przyszłości w spełnieniu marzeń, a rozrzutność i brak rozsądku mogą prowadzić do rozczarowania.         

imgimg                  Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim oglądającym, ponieważ nagrodzili występy głośnymi oklaskami.

img

Pani dyrektor Beata Łaba podziękowała paniom przygotowującym dzieci i rodzicom, a małym artystom pogratulowała udanego występu. Pani Halina Paluch podarowała wykonawcom ciekawe upominki.

img

         Na zakończenie spotkania p. Beata Zieziulewicz wręczyła książeczki SKO nowoprzyjętym  dzieciom.  Podała kwotę, jaką do tej pory zaoszczędzili nasi uczniowie i zachęcała do gromadzenia swoich oszczędności w SKO.

imgimg

 

2
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 18
  • 13
Komentarze