22.11.2016

WARSZTATY CZYTELNICZE W KARTUZACH

22 listopada jesienne popołudnie uczniowie z klas I-III spędzili w miłej i przytulnej kawiarence zaaranżowanej przez pracowników Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach

 

Znalezione obrazy dla zapytania czytanie gify ruchome

    A to wszystko za sprawą udziału w wystawie interaktywnej „O szczęściu”. Na uczniów naszej szkoły czekały zarezerwowane miejsca przy stolikach i w atmosferze pięknej muzyki, czytanej książki rozmawiali o szczęściu. Następnie swoje spostrzeżenia i emocje mogli wyrazić za pomocą pracy plastycznej. W dwóch grupach pisali własną opowieść, której głównym bohaterem stał się fikcyjny Feliks. Na zakończenie nastąpiła prezentacja prac naszych uczniów, jak i tych, którzy jako nasi poprzednicy opisywali drogę Feliksa do szczęścia. Uczniowie w grupach nazwali też kawiarenko-cukiernię. Jak na miejsce przystało, pobyt zakończył się słodkim poczęstunkiem – Amelia dzielnie częstowała wszystkich pysznymi ciasteczkami.  Dzieci chętnie wzięły udział w zajęciach, które przybrały formę zabawy.

2
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 5
  • 4
Komentarze