1 2 3 następna ostatnia

Ogłaszam wakacje!
Kolejny rok szkolny z SKO za nami.
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

KONKURS "ODDYCHAJMY ZDROWO"

Gratulacje dla Ignasia!!!

1

PIKNIK NAUKOWY "SPOTKANIE Z NAUKĄ"

21 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w Pikniku Naukowym – „Spotkanie z nauką” przygotowanym przez Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy EduFun.

0

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

W dniu 22.06.2017r. uczniowie klasy czwartej zdawali egzamin praktyczny na kartę rowerową.

0

SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANTKĄ

Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci w czasie wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w dniu 20.06.2017r. odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z udziałem przedstawiciela Policji, panią asp. szt. Magdaleną Rink.

0

WYJAZD DO ZOO

W poniedziałek 19 czerwca, uczniowie z klas młodszych wyjechali na wycieczkę do ZOO w Gdańsku - Oliwie.

3

WYCIECZKA DO GOŁUBIA I SIKORZYNA

20 czerwca uczniowie klas IV –VI wyjechali na wycieczkę, w trakcie której odwiedzili Gołubieński Ogród Botaniczny oraz Dwór Wybickich w Sikorzynie.

2
1 2 3 następna ostatnia