21.03.2018

Uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę

Znalezione obrazy dla zapytania wiosna gif

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi. Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni – tak śpiewał Marek Grechuta w znanym przeboju „Wiosna, ach to ty”. 21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Aura na dworze wciąż jeszcze nie do końca przekonuje nas o rychłym pojawieniu się nowej pory roku, ale mimo to uczniowie naszej szkoły wyrazili swą radość z perspektywy jej nadejścia.

Klasy IV-VII przygotowały barwne marzanny oraz wygłosiły okolicznościowe przemówienia i okrzyki wiosenne. Następnie uczniowie barwnym korowodem przemaszerowali wraz z marzannami na spacer. Mamy nadzieję, że już wkrótce z pełnym przekonaniem będzie można powtórzyć słowa piosenki: Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty! Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!

 

5
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 16
  • 12
Komentarze