03.10.2019

Nocka w szkole

Długo uczniowie klasy V będą wspominać swoją pierwszą noc, spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek związanych z SKO

Impreza pod hasłem „Nocne oblicze szkoły ” rozpoczęła się o godz. 18.00w piątek 20-go  września ,a zakończyła o szarym poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór,  niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru.
Nad wszystkim czuwała wychowawczyni .Noc obfitowała  w wiele atrakcji:   gry i zabawy sprawdzające nie tylko sprawność fizyczną ale także różne „łamigłówki dla mądrej główki” związane z SKO. W sali gimnastycznej rozgrywały się wielce emocjonujące mecze piłki nożnej, siatkówki oraz  mini hokej. W klasie  dla kinomanów urządzony  został wieczór filmowy, a  następnie dla wszystkich głodomorów zaserwowana została smakowita pizza. Zanim wszyscy udali się na zasłużony (aczkolwiek baaardzo późny :)) odpoczynek na materacach, odbyła się zabawa w karaoke.

 
   W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

1
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 7
  • 2
Komentarze