27.04.2016

MAM TALENT

21 KWIETNIA UCZNIOWIE ZAPREZENTOWALI SWOJE ZDOLNOŚCI ARTYSTYCZNE I SPORTOWE

Znalezione obrazy dla zapytania mam talent gify

Już od dłuższego czasu uczniowie naszej szkoły gorączkowo zastanawiali się, jakie talenty mogliby zaprezentować na specjalnym wieczorze. Nie dość, że mamy wiele uzdolnionych dzieci, to jeszcze niektóre z nich mogą pochwalić się wieloma umiejętnościami. Wreszcie nadszedł oczekiwany moment.
W czwartkowy wczesny wieczór na widowni przy kawie i słodkościach zasiadło wielu rodziców naszych uczniów. Wstęp poświęcony był ekologii, natomiast później zaprezentowali się przedstawiciele wszystkich klas. Najpierw członkowie koła teatralnego przedstawili "Śniadanie u Zeusa" według scenariusza jednej z uczennic. Dalej już potoczyła się prawdziwa lawina talentów. Dzieci prezentowały śpiewanie piosenek, grę na instrumentach, recytacje wierszy, układy taneczne, akrobacje gimnastyczne i scenki kabaretowe. Trudno orzec, który występ był najlepszy, bowiem widzowie gromko oklaskiwali wszystkich wykonawców - tych indywidualnych, jak i zespoły.
Cała społeczność szkolna świetnie się bawiła. Uczniowie, choć nieco zestresowani, już po występach byli zadowoleni i na pewno czuli się spełnieni.

 

48
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 6
  • 0
Komentarze