07.11.2019

Lepiej czytać niż klikać

 W piątek 25.020.2019r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt. ,,Lepiej czytać niż klikać" w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arena z Białegostoku. W ciekawym i zabawnym przedstawieniu aktorzy przestrzegali widzów przed zagrożeniami i uzależnieniem od gier komputerowych.
        Dzieci śledząc losy głównej bohaterki miały okazję do analizowania zachowania dziewczynki, która uwielbiała spędzać czas przed monitorem i objadać się słodyczami. Niestety nie miała ochoty na spędzanie czasu z książką ani na uprawianie tak lubianego wcześniej sportu. Na szczęście szybko zrozumiała, że czytanie książek niesie ze sobą nieocenione korzyści.
               Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie z aktorami skłoni do autorefleksji i pomoże zmienić niepożądane nawyki niektórych naszych uczniów.

0
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 11
  • 20