26.11.2018

Konkurs „Piękno Słowa Czytanego”

Podobny obraz

  W piątek - 16 listopada – odbył się w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do VI Powiatowego Konkursu „Piękno Słowa Czytanego” na 100-lecie Niepodległości. Poprzez kształtowanie umiejętności pięknego i głośnego czytania, rozbudza się wrażliwość ucznia na piękno słowa. Uczestnicy kształtują swoją – jak i odbiorców – postawę wychowania do wartości oraz rozwijają możliwość prezentacji własnych umiejętności.  Reprezentanci pięknie czytali fragmenty tekstów, pochodzące z twórczości Henryka Sienkiewicza, jak
i Adama Mickiewicza.  Drugie miejsca zdobyli: Krystian Krauza i Amanda Labuda – gratulacje! W konkursie powiatowym naszą szkołę reprezentować będzie uczennica klasy VII – Paulina Szymichowska.

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 10
  • 25