25.04.2016

GMINNY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

Dnia 22 kwietnia w Chmielnie odbył się "Gminy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym". W turnieju brały udział 4-osobowe drużyny a naszą szkołę reprezentowali : Konstancja Kitowska, Agata Richert, Kamil Piotrowski, Jeremiasz Kitowski -zajęli III miejsce drużynowo


W pierwszej części turnieju uczniowie rozwiązywali test obejmujący zagadnienia dotyczące zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym. Następnie rozwiązywali test - skrzyżowania, który składał się z dziesięciu zadań, które polegały na ustaleniu prawidłowej kolejności przejazdu przez skrzyżowanie.


W drugiej części turnieju uczniowie pokonywali na rowerach tor przeszkód składający się z pięciu przeszkód.
Nasza drużyna najwięcej pkt. zdobyła w części teoretycznej, trochę słabiej poszło im w części praktycznej.  W sumie zdobyli 59 pkt. co dało im drużynowo 3-miejsce. W pkt. indywidualnej Jeremiasz Kitowski zajął 3-miejsce.

GRATULACJE!!!

29
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 9
  • 6
Komentarze