16.03.2016

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

Gratulacje dla naszych sko- wiczów - recytatorów

   15 marca uczniowie wyłonieni w ramach szkolnych eliminacji „Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji Polskiej” reprezentowali naszą szkołę na eliminacjach gminnych „XXXIII Wojewódzkiego Konkursu Prozy i Poezji Polskiej” w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie. Po wysłuchaniu 23 uczestników w trzech kategoriach wiekowych Komisja w składzie: Maria Dradrach – przewodnicząca, Maria Leszczyńska i Edyta Klasa wyłoniła zwycięzców. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Serdeczne gratulacje dla Konstancji Kitowskiej z kl. V, która zdeklasowała pozostałych recytatorów w swojej grupie wiekowej kl. IV-VI. Zdobywając zaszczytne I miejsce, zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych, gdzie 23 marca w Kartuzach reprezentować będzie Gminę Chmielno. W tej samej kategorii wyróżnienie zdobyła Aleksandra Mamelska z kl. IV.

W kategorii dzieci młodszych wielką radość sprawiły nam piękne i docenione przez Komisję wystąpienia: Krystiana Krauza z kl. II – zdobywcy II miejsca oraz Łucji Kitowskiej z kl. I – zdobywczyni miejsca III.

Gorąco gratulujemy wszystkim i trzymamy kciuki za Konstancję!!!

 

 

 

38
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 6
  • 19
Komentarze