13.05.2015

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Gminnym Mistrzem Ortografii został uczeń naszej szkoły- Antoni światkowski

Znalezione obrazy dla zapytania ortografia konkurs

„Późny wieczór, który nadchodził szybkimi krokami, rzucił długie cienie na nasz ogród…”

Tym zdaniem rozpoczęło się dyktando na Gminnym Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na Ty”, który odbył się w 12 maja 2015r. w Miechucinie. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klasy trzeciej: Paulina Szymichowska, Patryk Hennig i Antoni Świątkowski. Konkurs składał się z dwóch części: z dyktanda i testu ortograficznego.

Po sprawdzeniu i przeliczeniu punków zwycięzcą a jednocześnie gminnym Mistrzem Ortografii okazał się uczeń naszej szkoły Antoni Świątkowski. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrody rzeczowe, które wręczył wójt Gminy Chmielno Jerzy Grzegorzewski.

Znalezione obrazy dla zapytania ortografia konkurs

 

 

 

 

 

19
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 11
  • 10
Komentarze