13.12.2020

Dzień Mikołaja

Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

Wyczekiwany gość przybył do naszego przedszkola. Został powitany gromkimi brawami. Na wstępie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Mikołaj bardzo dziękował za pamięć, piękne słowa i piosenki. Następnie zaproszono gościa do wspólnej zabawy mikołajkowej. Miło spędzony czas uświetniło wspólne zdjęcie oraz wręczenie przez Mikołaja paczek z prezentami.

W to poniedziałkowe przedpołudnie na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech oraz radość. Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok.

Dziękujemy Święty Mikołaju !!

https://cloud1h.edupage.org/cloud?z%3AAQGYhyLd9ooXP3ReevZvdks5px%2FSSzEmSFMHpgEu0ynyMZzJMPKP%2FLIhyi%2Bvr0gZ

https://cloud1h.edupage.org/cloud?z%3AhaQfgc38Kx8Xol6tWcElvOQRdOPnpoEeJyzCGwwicayJ50Z4GLuhfpwgqRK2MnLu

 

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 6
  • 7