27.05.2016

DZIEŃ MATKI W SZKOLE

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto.

 

  25 maja uczniowie uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy.  Występ małych artystów, zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u mam łzy autentycznego wzruszenia. Zrobione z miłością i ujmującą prostotą laurki z życzeniami, symboliczna kwiatek oraz szczery uścisk ukochanej mamy były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsze na całym świecie.

Dla mam, oprócz występu dzieci przygotowały piękne laurki, wykonały wystawę prac plastycznych przedstawiającą portrety mam. Kochane Mamusie czekała również miła niespodzianka w postaci poczęstunku wykonanego przez uczniów. Na stole widać były szaszłyki owocowe, gofry, babeczki, ciasta z galaretką, kanapki i owoce w galaretce.
      Te krótkie chwile spędzone w murach szkoły z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno mam – szczęśliwych, promieniujących, odświętnych i dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte.

            

   

 

 

 

29
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 19
  • 21
Komentarze