12.11.2021

Konkurs SKO w Szkole Podstawowej w Korczynie rozstrzygnięty!

Konkurs "Kto nie chce wiedzieć, co to jest nędza – niech razem z nami od dziś oszczędza" został ogłoszony i trwał na przełomie września i października 2021 roku w związku z obchodzonym 31 października Światowym Dniem Oszczędzania. Dnia 5 listopada odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród (książek, gier planszowych, angielskich krzyżówek dla najmłodszych, podkładek ze znakami drogowymi i gadżetów z logo SKO).

Uczniowie klas I-VI układali krzyżówki z wykorzystaniem materiałów edukacyjnych SKO dostępnych na stronie szkolnych kas oszczędności banku PKO BP. Ważna okazała się treść merytoryczna oraz estetyka pracy konkursowej, kreatywność, pomysłowość, dbałość o szczegóły i samodzielność wykonania.

Uczniowie klas VII-VIII mieli za zadanie zredagować na blogu wpis o tematyce: zdrowie, bezpieczeństwo w sieci, ekooszczędzanie lub bezpieczeństwo w ruchu drogowym, równieżvz wykorzystaniem materiałów edukacyjnych SKO. Wpis został umieszczony na szkolnym blogu SP Korczyna pod adresem: https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sp-korczyna/.

Laureatami konkursu zostali:

w kategorii "krzyżówka" klas I-III:

I miejsce: Antonina Zajchowska

w kategorii "krzyżówka" klas IV-VI:

I miejsce: Hania Gonet

w kategorii "wpis na blogu" kl. VII-VIII:

I miejsce: Adam Sikora

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wiedzy i talentu. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w kolejnych konkursach SKO.

Anna Grzesik

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 3
  • 12