1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
0
Blog SKO

SP Korczyna

SP Korczyna

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Korczynie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, czytania i komentowania naszych wpisów.

Safer Internet Day, 2023

Dzień Bezpiecznego Internetu (Safer Internet Day) przypada w tym roku na 7 lutego. W Szkole Podstawowej w Korczynie z tej okazji zaplanowano szereg działań.

0

Bakcyl w Szkole Podstawowej w Korczynie

W lutym w naszej szkole realizowany jest projekt edukacyjny Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL. Celem projektu jest podnoszenie poziomu wiedzy z zakresu ekonomii, cyberbezpieczeństwa oraz inspirowanie świadomych działań i budowanie właściwych postaw w zakresie przedsiębiorczo ...

0

Wigilijne gotowanie połączone z oszczędzaniem

W czwartek 22 grudnia ósmoklasiści z naszej szkoły zebrali się, by wspólnie przygotować kilka potraw na szkolny wigilijny stół. Było dużo śmiechu i zabawy wśród wspaniałych zapachów i przy dźwięku bożonarodzeniowych piosenek.

4

Nasza SKOwa gazetka - recykling

"Recykling to jedna z metod ochrony środowiska naturalnego. Jej celem jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów. Recykling obejmuje odzyskiwanie surowców z produktów odpadowych i wykorzystywanie ich do produkcji nowych, poszukiwanych towarów." (źródło: https://p ...

0

Podejmij wyzwanie i rozpocznij oszczędzanie!

W czwartek 15 grudnia w Szkole Podstawowej w Koczynie odbył się apel SKO pod hasłem „Podejmij wyzwanie i rozpocznij oszczędzanie”. Uczniowie ze szkolnego koła teatralnego oraz nowi SKO-wicze z klas pierwszych przedstawili program artystyczny o potrzebie oszczędzania nie tylko pieniędzy, ale także wo ...

2

Październik miesiącem promowania oszczędzania

Co to jest SKO? Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Korczynie wzięli udział w pogadankach na temat Szkolnej Kasy Oszczędności.

0

Uczniowie z Korczyny z wizytą w banku PKO BP w Krośnie

Uczniowie klas pierwszych na wycieczce w krośnieńskim banku PKO BP dnia 27 października 2022 r.

0

Czy można zrobić coś dobrego dla społeczności lokalnej?

Można wziąć udział w akcji "Sprzątanie świata" oraz akcji „Miś – nie bij mnie, kochaj mnie”.

1

Odznaka Jakości eTwinning

30 września 2022 roku Szkoła Podstawowa w Korczynie otrzymała eTwinning Quality Label (Odznakę Jakości eTwinning) za projekt „OKU BENI – READ ME”.

2

Bezpieczna droga do szkoły

6 września 2022 r. naszych uczniów odwiedzili policjanci z Posterunku Policji w Korczynie. Z dziećmi rozmawiali m.in. na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zagrożeń, jakie mogą spotkać ich w drodze do szkoły i w czasie powrotu do domu. Przypomnieli także o konieczności noszenia element ...

0
1 2 3 następna ostatnia