1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
44
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku

Oszczędzanie jest Naszą pasją! Wyrusz już dzisiaj z Nami w podróż po świecie pieniędzy. Razem poznamy świat finansów, nauczymy się jak oszczędzać pieniądze. Wspólnie rozwijać będziemy nasze zainteresowania i talenty w licznych konkursach i działaniach SKO. Aby być na bieżąco odwiedzaj Nas na blogu, dodawaj wpisy, klikaj podoba mi się, bo to my tworzymy wielką społeczność oszczędzających, a oszczędzanie jak wiadomo zawsze się opłaca. Jak zauważacie ciągle się zmieniamy po to, aby być jeszcze bliż

"Z ekonomią za pan brat", czyli II część naszego poradnika

Ekonomia może być prosta i przyjemna. Dzięki naszemu poradnikowi poznacie podstawowe pojęcia, które pozwolą Wam lepiej zrozumieć świat finansów, do którego należymy. Dzisiaj kolej na mennicę? Czy słyszeliście kiedyś tę nazwę? Jeśli nie to koniecznie przeczytajcie ten wpis!

0

"Z ekonomią za pan brat", czyli część I naszego poradnika

Od dzisiaj na naszym blogu będziemy zapoznawać Was z podstawowymi pojęciami ekonomicznymi. Chcecie dowiedzieć się, co to jest budżet? Co się na niego składa? Koniecznie przeczytajcie ten wpis!

0

Zdrowe marchewki zajadamy i dzięki temu na oszczędzanie w SKO siłę mamy

Oszczędzać należy nie tylko pieniądze, ale także zdrowie. Dzięki akcjom prozdrowotnym w Naszej szkole świadomość tego faktu jest coraz wyższa. Dzisiaj przedstawiamy Wam relację z Dnia Marchewki.

0
1 2 3 następna ostatnia