18.02.2020

"Walentynkowo - karnawałowy zawrót głowy"

14 lutego 2020 r. odbył się w naszej szkole „Walentynkowo – karnawałowy zawrót głowy”. Uczniowie poprzebierani w stroje karnawałowe lub ubrania z elementem czegoś czerwonego obdarowywali się walentynkowymi pocztówkami, ze sprzedaży których dochód został przeznaczony na cel szkoły. Za ciekawe stroje i kreatywność przyznano dyplomy. Wydarzenie odbyło się z inicjatywy i pod kierunkiem pedagoga szkolnego p. Anny Dyjak. W tym dniu naszą szkołę odwiedzili przyszli uczniowie naszej szkoły – przedszkolaki z „Bajkowej chatki”. Dzieci obejrzały szkołę oraz wzięły udział w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz w zajęciach z języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Na zakończenie zwiedziły pracownię komputerową dla klas I – III i zostały obdarowane pamiątkowymi kartkami.

img

imgimg

img

img

 

2
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 23
  • 9
Komentarze