1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
16
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

Światowy Dzień Tabliczki mnożenia

7 października w naszej szkole odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zabawa odbywała się pod hasłem: "Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają".

0

Witaj Szkoło

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023 ! :) Wszystkim SKO-wiczom życzymy samych sukcesów w nauce oraz wiele powodów do dumy ! :) :) :)

1

MARZEC :)

Polskie przysłowia ludowe na marzec

7

SKO - wicze

Nasi uczniowie chętnie włączają się w konkursy organizowane przez inne szkoły :)

1

Jak ochronić komputer przed wirusami?

Kilka rad jak uchronić swój komputer przed wirusami...

0
1 2 3 następna ostatnia