1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Kto tym razem będzie najszybszy?
8
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Promocja bloga SKO"

Wczoraj pierwszoklasiści odwiedzili bank, a dziś zostali zachęceni do odwiedzania szkolnego bloga SKO :)

1

"Wycieczka do Banku PKO BP"

Dzisiaj (16.10.2019 r.) uczniowie klasy pierwszej wraz ze swoją wychowawczynią p. Grażyną odwiedzili I Oddział Banku PKO BP w Tarnobrzegu. Pracownik Banku (opiekun SKO) p. Viola oprowadziła dzieci po placówce i opowiedziała na czym polega praca zatrudnionych w niej osób. Uczniowie min. zwiedzili b ...

3

"Pani Jesień"

Pani Jesień już na dobre się u nas rozgościła, więcej postanowiliśmy wykonać jej portrety. Podobają się Wam ???

6

"Wycieczka do Kolbuszowej"

4 października 2019 r. uczniowie klasy III uczestniczyli w wycieczce do „Parku Etnograficznego” w Kolbuszowej. Zwiedzili Muzeum Kultury Ludowej prezentujące wsie lasowiacką i rzeszowską z przełomu XIX i XX wieku. Wzięli również udział w warsztatach „Ziarnko do ziarnka – znaczenie chleba w tradycj ...

3

"Dzień Chłopaka"

Występ z okazji Dnia Chłopaka, który odbył się w naszej szkole 1 października 2019 r. został przygotowany przez p. Anię – szkolnego pedagoga. Dziewczyny z klasy ósmej w humorystyczny sposób przedstawiły typy chłopaków w szkole oraz rozegrały mecz. Cała społeczność szkolna doskonale się bawiła. ...

2

"Sprzątanie świata"

20.09.2019 r. cała społeczność SP 7 w Tarnobrzegu wzięła kolejny raz udział w akcji "Sprzątanie świata" pod hasłem "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy". Klasy młodsze sprzątały teren wokół szkoły i pobliską ulicę, natomiast klasy starsze sprzątały las.

4

"Bezpieczna droga"

W dniu 19.09.2019 r. odbyło się w klasach I – III spotkanie z policjantami oraz pracownikiem PSB „Mrówka” w ramach akcji „Bezpieczna droga”. Podczas spotkania policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego pokonywania drogi do szkoły oraz bezpiecznego zachowania się w różnych życiowych ...

2

"Międzynarodowy Dzień Kropki"

17.09.2019 r. odbyły się w naszej szkole obchody „Międzynarodowego Dnia Kropki”, które zostały przygotowane przez pedagoga szkolnego p. Anię. Uczniowie i nauczyciele założyli w tym dniu "coś" w kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji ...

4

Witamy po wakacyjnej przerwie :)

Witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga po wakacyjnej przerwie i życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym oraz ciekawych pomysłów na działania w SKO :)

4

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawczyni Pani Ani przygotowali inscenizację parodiującą zachowanie uczniów i nauczycieli na poszczególnych lekcjach. Wszyscy doskonale się bawili i tym wesołym akcentem pożegnaliśmy szkołę i rozpoczęliśmy upragnione wakacje.

2
1 2 3 następna ostatnia