1 2 3 następna ostatnia

Palcem po mapie
Podróż do „Nieznanej Ziemi Południowej”
9
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawczyni Pani Ani przygotowali inscenizację parodiującą zachowanie uczniów i nauczycieli na poszczególnych lekcjach. Wszyscy doskonale się bawili i tym wesołym akcentem pożegnaliśmy szkołę i rozpoczęliśmy upragnione wakacje.

2

Podsumowanie zbiórki nakrętek 2019

W roku szkolnym 2018/2019 łącznie zebraliśmy 227 kg plastikowych nakrętek, które zostały przekazane dla Mai i Bartka :)

1

"Festiwal Piosenki Ekologicznej"

7 czerwca 2019 r. odbył się w Tarnobrzeskim Domu Kultury XXXIV Festiwal Piosenki Ekologicznej. Wzięli w nim udział uczniowie klasy II Gabrysia i Filip, którzy zaśpiewali piosenkę „Świat woła o pomoc” zdobywając wyróżnienie. Gratulacje!!!

4

Mamy Laureata !!!

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy II Tomasz zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Wiosna z SKO”. Gratulacje !!!

2

"Piknik Rodzinny"

W niedzielę 2 czerwca 2019 r. odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany Przez Stowarzyszenie Mokrzyszów i Naszą Szkołę. Piknik, poświęcony pamięci dr Olgi Lilien, który połączył przeszłość z teraźniejszością (więcej szczegółów w opisie poniżej). Dochód z pikniku w wysokości 989 zł został przekazany w ...

10

Spotkanie na zamku w Baranowie Sandomierskim

28 maja 2019 r. odbyło się na zamku w Baranowie Sandomierskim spotkanie Pracowników Banku PKO BP w Tarnobrzegu z Opiekunami Szkolnych Kas Oszczędzania ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślęzakach oraz z Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim. ...

3

Wycieczka do Sandomierza

17 maja 2019 r. uczniowie klasy II wzięli udział w wycieczce autokarowej do Sandomierza. Dzieci zwiedziły zabytki Sandomierza, były min. na wieży Bramy Opatowskiej, w rycerskiej zbrojowni, przeszły podziemną trasę turystyczną oraz uczestniczyły w rejsie statkiem po Wiśle. Wrażeń było mnóstwo i najw ...

6

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Eko T - shirt SKO"

Rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Eko T -shirt SKO" zorganizowany przez SOSW w Kole. Z naszej szkoły wyłoniono aż trzech laureatów, drugie miejsce zajęli w kategorii I - III Ewa Mach - kl. II oraz w kategorii IV - VIII Filip Korczak - kl.IV , wyróżniona została praca Wiktorii ...

3

Wizyta w Straży Pożarnej

10.05.2019 r. uczniowie klas I – III podczas wycieczki do Straży Pożarnej w Tarnobrzegu dowiedzieli się na czym polega praca strażaków, że to nie tylko gaszenie pożarów, ale również udzielanie pomocy poszkodowanym w wypadkach samochodowych, podczas klęsk żywiołowych oraz w innych sytuacjach stan ...

7

'Konstytucja 3 Maja"

26 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy VII pod kierunkiem p. Ilony Szczepaniuk zaprezentowali program poświęcony upamiętnieniu 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Konstytucji, która była pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną, spisaną konstytucją regulującą ustrój prawny polskiego pa ...

12
1 2 3 następna ostatnia