1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Znam już laureatów ostatniej w tym roku szkolnym edycji konkursu!
13
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

Spokojnych i udanych wakacji

W dniu zakończenia roku 2019/ 2020 życzę wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Blogowiczom spokojnego i udanego wypoczynku, abyście wszyscy nabrali sił do pracy w nowym roku szkolnym, miejmy nadzieję że już w normalnych warunkach. Pozdrawiam - opiekun SKO :)

7

Kreatywnie z Lokatką - Dzień Ojca

Żyrafka Lokatka przypomina o złożeniu życzeń tacie w "Dniu Ojca", czyli 23 czerwca i zachęca do wykonania laurki lub przygotowania drobnego upominku. Prezent przygotowany własnoręcznie ma największą wartość :)

3

"Matematyka z SKO - to jest to"

Zachęcam do udziału w ogólnopolskim konkursie "Matematyka z SKO - to jest to" - można sprawdzić swoje umiejętności matematyczne i coś wygrać. A może się uda? :)

1

Laureat ogólnopolskiego konkursu

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy III z naszej szkoły - Tomek zdobył tytuł laureata w "Blogowym Ogólnopolskim Konkursie SKO". Brawo Tomku :)

2

Podsumowanie zbiórki nakrętek

W bieżącym roku szkolnym zebraliśmy 113 kg plastikowych nakrętek.

2

"Jak gimnastykować wyobraźnię"

Uczniowie klasy III rozpoczęli cykl zajęć pod hasłem „Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł”? Przeprowadzone zostały zajęcia „Jakie są moje mocne i słabe strony”? oraz „Jak gimnastykować wyobraźnię”? Uczniowie podczas różnych zabaw zaprezentowali swoje mocne strony oraz opowiedzieli o tym, na ...

2

"Walentynkowo - karnawałowy zawrót głowy"

14 lutego 2020 r. odbył się w naszej szkole „Walentynkowo – karnawałowy zawrót głowy”. Uczniowie poprzebierani w stroje karnawałowe lub ubrania z elementem czegoś czerwonego obdarowywali się walentynkowymi pocztówkami, ze sprzedaży których dochód został przeznaczony na cel szkoły. Za ciekawe str ...

2

"Dzień Bezpiecznego Internetu"

11 lutego 2020 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym dniu uczniowie spotkali się z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Spotkanie dotyczyło zagrożeń czyhających w sieci i sposobów uchronienia się przed niebezpieczeństwem w Internecie.

1

"Góra grosza"

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Góra grosza”. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Zebraliśmy 2252 monet o różnej wartości, co stanowiło kwotę 174, 36 zł. Pieniądze zostaną przekazane ...

1

"Ferie, ferie, ferie"

Rozpoczynamy zimowe ferie. W piątek 10.01.2020 na zajęciach plastyczno - technicznych uczniowie klasy III wykonali prace pt. "Wypatrujemy zimy i śniegu" ;)

3
1 2 3 następna ostatnia