1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Kto został laureatem mikołajkowej edycji?
13
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Nagroda specjalna dla Oli"

Uczennica kl. III - Aleksandra Bąska zdobyła Nagrodę Specjalną w Miejskim Konkursie Plastycznym „Przyroda Oczami Lasowiaków” zorganizowanym prze Szkołę Podstawową nr 6 w Tarnobrzegu.

1

"Wyścig do Św. Mikołaja"

6 grudnia 2019 reprezentanci klas I, II, III i V wzięli udział w miejskiej konkurencji sportowej „Wyścig do Św. Mikołaj”, która odbyła się w Tarnobrzegu na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

0

"Nie hejtuję - reaguję"

28 listopada 2019 r. zostały przeprowadzone zajęcia w klasach I – III pod hasłem „Nie hejtuję – reaguję”. Zajęcia miały na celu min. uświadomienie uczniom, aby nie obrażali swoich rozmówców w sieci i nie tylko. Dzieci ułożyły zdania z rozsypani wyrazowej i wykonały prace plastyczne. Zajęcia został ...

1

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Moje EKO - miasto z SKO"

4 grudnia 2019 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu pod hasłem „Moje Eko – miasto z SKO” zorganizowanego przez Szkolną Kasę Oszczędzania. Konkurs miał na celu przedstawienie wizji eko-miasta przyszłości, w którym nie ma zanieczyszczeń, spalin i smogu, w którym wykorzystuje się odnawialne ź ...

2

"Manifestacja antysmogowa"

14 listopada uczniowie klas I – III wzięli udział w antysmogowej manifestacji, która odbyła się na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Happening podsumował VII edycję projektu „Razem chrońmy nasze powietrze”. Akcja ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców Tarnobrzega na temat źródeł z ...

2

"Święto Niepodległości"

8 listopada 2019 r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Niepodległości, która została przygotowana przez uczniów kl. II pod kierunkiem wychowawczyni p. B. Ordon. 11 listopada 2019 r. uczniowie klasy VIII w poczcie sztandarowym reprezentowali szkołę na miejskich obchodach Święta Nie ...

3

"Śniadanie daje moc"

Już kolejny raz uczniowie klas I – III wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Uczniowie zostali zapoznani z 12 zasadami zdrowego odżywiania oraz uświadomili sobie, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Dzieci samodzielnie przygotowały śniadanie wykorzystując ...

2

„Światowy Dzień Oszczędzania”

31 października 2019 r. w „Dniu Światowego Oszczędzania” odbyły się zajęcia pod hasłem „Pięć sposobów na eko-oszczędzanie z SKO”. Zajęcia miały na celu przybliżenie uczniom prostych zachowań, dzięki którym na co dzień mogą troszczyć się o otaczający świat. Z tej okazji została przygotowana również g ...

6

"Bezpieczna droga do szkoły"

29.10.2019 r. czteroosobowa drużyna w składzie Ewa, Gabrysia, Paweł z kl. III oraz Tomek z klasy II uczestniczyła w XV Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Bezpieczna droga do szkoły”. Konkurs miał na celu zachęcenie uczniów do poznawania zasad i przepisów ruchu drogowego oraz uw ...

2

"Kocham rośliny i zwierzęta"

Uczniowie klasy I i III zostali laureatami Miejskiego Konkursu Plastycznego przez Ligę Ochrony Przyrody pod hasłem „Kocham rośliny i zwierzęta”, a ekologia i oszczędzanie ze sobą idą w parze ;) Gratulacje :)

4
1 2 3 następna ostatnia