1 2 3 następna ostatnia

Zaproś rodzinę i znajomych do udziału w „Teście wiedzy SKO”!
Przedsiębiorczość, oszczędzanie, ekologia, niemarnowanie żywności, zdrowe odżywianie, cyberbezpieczeństwo – jeśli Twoim bliskim wydaje się, że wiedzą wszystko w tych tematach zaproś ich do udziału w internetowym Teście!
31
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Oszczędzam na marzenia"

16 marca 2021 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pod hasłem "Oszczędzam na marzenia". Celem konkursu było upowszechnienie systematycznego oszczędzania i racjonalnego gospodarowania pieniędzmi. Uczniowie wykonali prace dowolną techniką w formacie A 4.

12

Dzień Bezpiecznego Internetu

9 lutego 2021 uczniowie klasy I zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzieci wysłuchały opowiadań z cyberporadnika "SKO - WICZ bezpieczny w sieci".

2

"Wspomóż psiaka lub kociaka ze schroniska"

Po feriach została podsumowana akcja "Wspomóż psiaka lub kociaka ze schroniska". Uczniowie zebrali ponad 3 kg karmy mokrej i ponad 6 kg karmy suchej.

1

"Dary jesieni w napisie SKO"

Miło nam poinformować, iż laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego został uczeń z klasy IV naszej szkoły - Tomek. Serdecznie gratulujemy :)

2

"Swiatowy dzień oszczędzania"

W dniu 30 października 2020 uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach z okazji „Światowego Dnia Oszczędzania”. Dzieci poznały "Pięć sposobów na Ekooszczędzanie z SKO". Dowiedziały się, że oszczędzanie to nie tylko gromadzenie środków finansowych, ale również segregacja odpadów, wody, prądu, drewn ...

7

"Pierwsza zbiórka plastikowych nakrętek"

20 października 2020 podsumowaliśmy pierwszą zbiórkę plastikowych nakrętek. Nakrętki przeznaczamy na pomoc dla dwojga niepełnosprawnych dzieci - Mai i Bartka. Między klasowa rywalizacja powoduje, że wszyscy uczniowie chcą uzbierać jak najwięcej nakrętek, tym bardziej że cel jest bardzo szlachetny : ...

6

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Maseczka z SKO"

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie "Maseczka z SKO" zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Wąsoczu.

2

"Pasowanie na ucznia 2020"

19 października 2020 uczniowie klasy I zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu. W tym dniu dzieci stały się również pełnoprawnymi czytelnikami oraz członkami Szkolnej Kasy Oszczędzania.

2

"Sprzątanie świata 2020"

25 września 2020 wzięliśmy po raz kolejny raz w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata", której tegorocznym mottem było hasło "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Uczniowie klas młodszych sprzątali teren wokół szkoły, natomiast uczniowie klas starszych ruszyli na sprzątanie pobliskiego lasu.

0

Spokojnych i udanych wakacji

W dniu zakończenia roku 2019/ 2020 życzę wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Blogowiczom spokojnego i udanego wypoczynku, abyście wszyscy nabrali sił do pracy w nowym roku szkolnym, miejmy nadzieję że już w normalnych warunkach. Pozdrawiam - opiekun SKO :)

7
1 2 3 następna ostatnia