1 2 3 następna ostatnia


SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

Wesołych Świąt!!!

W imieniu społeczności SKO oraz własnym życzę wszystkim Blogowiczom Szkolnych Kas Oszczędzania radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych - opiekun SKO SP 7 Tarnobrzeg :)

3

"Zielony ogródek"

25 marca 2019 r. uczniowie klasy drugiej założyli zielony, parapetowy ogródek. W kolorowych doniczkach posiali min. kolendrę, tymianek, majeranek, stewię. Wcześniej przygotowali i na forum klasy zaprezentowali informacje na temat warunków uprawy, właściwości i zastosowania swoich roślin. Roślinki z ...

5

Ogólnopolski konkurs plastyczny "EKO T-shirt SKO"

W imieniu organizatorów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kole oraz Banku Polskiego PKO oddział 1 w Kole zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „ EKO T-shirt SKO”.

4

"Dobrze Cię widzieć po drugiej stronie ulicy"

22 marca 2019 r. w ramach ogólnopolskiej kampanii "Dobrze Cię widzieć po drugiej stronie ulicy" uczniowie klasy II i III przypomnieli sobie zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Nauczyli się rozpoznawać zachowania bezpieczne oraz zagrażające życiu i zdrowiu oraz uczestniczyli w prakty ...

2

"Powitanie wiosny"

21 marca 2019 uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę biorąc udział w zabawach i sportowych konkurencjach. Każda klasa zaprezentowała swoje marzanny. Uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali również swoje wokalne umiejętności śpiewając piosenkę o wiośnie.

1

"Szkolne obchody Dnia Kobiet"

Z okazji Dnia Kobiet - 8 marca 2019 r. uczniowie kl. V, VII i VIII wraz z opiekunami p. Markiem Jakubowskim i p. Mariuszem Jedlińskim przygotowali i zaprezentowali program artystyczny dla wszystkich Pań z naszej szkoły (tych młodszych i tych starszych). Serdecznie dziękujemy, gratulujemy pomysłu w d ...

6

"Test Młodego Ekologa"

6 marca 2019 r. w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury odbył się Miejski Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Test Młodego Ekologa 2019”. Do konkursu przystąpiło 10 trzyosobowych drużyn. Zestaw 22 pytań o tematyce przyrodniczej zaczerpnięty był głównie z treści artykułów publikacji pt. „Przeglą ...

0

Laureaci miejskiego konkursu plastycznego

Miło nam poinformować, że laureatami miejskiego konkursu plastycznego „Wielki lekarz małych ludzi im. dr Olgi Blanki Lilien” zostali uczniowie naszej szkoły Szymon Myszka z klasy II oraz Mateusz Rolek z klasy IV. Na konkurs wpłynęło 228 prac. Serdecznie gratulujemy!

4

"Ferie, ferie, ferie...."

Nadszedł oczekiwany wypoczynek po "dłuuugim" pierwszym semestrze. Przed feriami uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantami i strażnikami miejskimi, którzy przeprowadzili pogadanki na temat bezpiecznych ferii zimowych, które trwają u nas od 11 do 25 lutego 2019 r.

3

"Szkolne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu"

5 lutego 2019 r. obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu z tej okazji Uczniowie klas IV – VI obejrzeli prezentację pt. „Cyberprzemoc, fonoholizm, hejt”, a uczniowie klas I-III prezentację pt. „Co to jest cyberpezpieczeństwo”? Ponadto uczniowie klas młodszych zostali zapoznani z cyberporadnikie ...

1
1 2 3 następna ostatnia