1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Ładna, pachnąca i łatwa w przygotowaniu ozdoba choinkowa
15
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Razem na święta" - nasza szkoła w elitarnym gronie szkolnych wolontariuszy

Nasza szkoła uczestniczy w akcji „Razem na święta” dołączając tym samym do elitarnego grona szkolnych wolontariuszy. W związku z tym podjęliśmy działania związane z przedświątecznym wolontariatem. Przeprowadziliśmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Łoniowie. W przyszłą niedzielę (tj. 16 gru ...

3

„Puszka dla głodnego brzuszka”

W listopadzie 2018 Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję pod hasłem „Puszka dla głodnego brzuszka”, która miała na celu zebranie karmy dla zwierząt ze schroniska. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w tę akcję, w związki z czym zebraliśmy 53 kg suchej oraz 9, 80 dag mokrej karmy dla ...

5

„Wyścig do św. Mikołaja”

7 grudnia 2018 r. reprezentanci klas I – III z naszej szkoły wzięli udział w „Wyścigu do św. Mikołaja”. W rywalizacjach sportowych uczestniczyli przedstawiciele większości szkół podstawowych z terenu miasta. Konkurencje obejmowały min. przejście przez tunel, poruszanie się na łapkach, przejście dru ...

3

„Bezpieczna droga do szkoły”.

W dniu 4 grudnia 2018 r. reprezentacja klas II i III w składzie Szymon , Paweł , Milena oraz Wiktoria wzięli udział w miejskim konkursie „Bezpieczna droga do szkoły”. Dominowały konkurencje sportowe, min. jazda na hulajnodze, jazda na rowerze. Trzeba było również wykazać się znajomością znaków drog ...

2

U nas już "mikołajkowo" i świątecznie.

Prace uczniów związane z okresem bożonarodzeniowym zaczynają już przyozdabiać naszą szkołę.

6

"Dzień Białych Skarpetek".

W piątek 30 listopada 2018 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Białych Skarpetek. ”. Obchody tego święta zorganizowała Pani Ania. Było to nietypowe urozmaicenie zabaw andrzejkowych organizowanych w zespołach klasowych. Dla uczczenia tego dnia, w celu wspólnej dobrej zabawy i „wyjścia poza sche ...

1

Laureat specjalnej edycji konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach”

Miło nam poinformować, że laureatem specjalnej edycji konkursu „Pytanie na Szkolnych Blogach” został uczeń klasy drugiej z naszej szkoły. Tomek udzielając prawidłowej i szybkiej odpowiedzi na pytanie Lokatki – „ Którą rocznicę niepodległości obchodzimy w tym roku” ? znalazł się wśród 25 nagrodzo ...

3

"Międzynarodowy Dzień Tolerancji"

16 listopada 2018 r. świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji Pani Ania Dyjak – gościnnie - przeprowadziła w klasie drugiej zajęcia na temat „Co to jest tolerancja?”. Dzieci pracowały metodą „śnieżnej kuli” próbując podać odpowiedź na postawione pytanie. Jednym z p ...

5

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Pozwoliliśmy sobie na zmieszczenie informacji tym razem o Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Woda nasz skarb" zorganizowanym przez SP 3 im. Orła Białego w Biskupcu.

5

Zaproszenie do ogólnopolskiego konkursu

Dziękujemy szkole w Mszczonowie za zaproszenie do ogólnopolskiego konkursu - pozwoliliśmy sobie zamieści Wasze ogłoszenie :).

7
1 2 3 następna ostatnia