1 2 3 następna ostatnia

Sprawdź, kto był najszybszy
W Konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
5
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Pierwsza zbiórka plastikowych nakrętek"

20 października 2020 podsumowaliśmy pierwszą zbiórkę plastikowych nakrętek. Nakrętki przeznaczamy na pomoc dla dwojga niepełnosprawnych dzieci - Mai i Bartka. Między klasowa rywalizacja powoduje, że wszyscy uczniowie chcą uzbierać jak najwięcej nakrętek, tym bardziej że cel jest bardzo szlachetny : ...

0

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Maseczka z SKO"

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie "Maseczka z SKO" zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Wąsoczu.

2

"Pasowanie na ucznia 2020"

19 października 2020 uczniowie klasy I zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu. W tym dniu dzieci stały się również pełnoprawnymi czytelnikami oraz członkami Szkolnej Kasy Oszczędzania.

1

"Sprzątanie świata 2020"

25 września 2020 wzięliśmy po raz kolejny raz w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata", której tegorocznym mottem było hasło "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Uczniowie klas młodszych sprzątali teren wokół szkoły, natomiast uczniowie klas starszych ruszyli na sprzątanie pobliskiego lasu.

0

Spokojnych i udanych wakacji

W dniu zakończenia roku 2019/ 2020 życzę wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Blogowiczom spokojnego i udanego wypoczynku, abyście wszyscy nabrali sił do pracy w nowym roku szkolnym, miejmy nadzieję że już w normalnych warunkach. Pozdrawiam - opiekun SKO :)

7

Kreatywnie z Lokatką - Dzień Ojca

Żyrafka Lokatka przypomina o złożeniu życzeń tacie w "Dniu Ojca", czyli 23 czerwca i zachęca do wykonania laurki lub przygotowania drobnego upominku. Prezent przygotowany własnoręcznie ma największą wartość :)

3

"Matematyka z SKO - to jest to"

Zachęcam do udziału w ogólnopolskim konkursie "Matematyka z SKO - to jest to" - można sprawdzić swoje umiejętności matematyczne i coś wygrać. A może się uda? :)

1

Laureat ogólnopolskiego konkursu

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy III z naszej szkoły - Tomek zdobył tytuł laureata w "Blogowym Ogólnopolskim Konkursie SKO". Brawo Tomku :)

2

Podsumowanie zbiórki nakrętek

W bieżącym roku szkolnym zebraliśmy 113 kg plastikowych nakrętek.

2

"Jak gimnastykować wyobraźnię"

Uczniowie klasy III rozpoczęli cykl zajęć pod hasłem „Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł”? Przeprowadzone zostały zajęcia „Jakie są moje mocne i słabe strony”? oraz „Jak gimnastykować wyobraźnię”? Uczniowie podczas różnych zabaw zaprezentowali swoje mocne strony oraz opowiedzieli o tym, na ...

2
1 2 3 następna ostatnia