09.01.2012

Już po raz ósmy w naszej szkole zagrał Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas XX Finału WOŚP mieszkańcy naszego miasta okazali wielkie, gorące serca. Dzięki ich hojności udało nam się zebrać sumę ponad 18 tys.złotych oraz walutę obcą z całego świata. We wszystkich dotychczasowych finałach zebraliśmy kwotę ponad 120 tys. złotych.Tegoroczna zbiórka pieniędzy przeznaczona jest na zakup nowoczesnych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Zebrana przez Sztab przy naszej szkole kwota świadczy o ogromnym zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli. To cieszy, bo pomoc innym jest gestem pięknym i bezcennym.

Z naszego Sztabu na ulice Poznania wyszło kwestować 45 młodych wolontariuszy. Ochotnikom towarzyszyli opiekunowie. Późnym popołudniem po powrocie wolontariuszy zaczęło się komisyjne liczenie skarbonek, dzięki temu każdy kwestor wiedział od razu jaką zebrał kwotę.W szkolnej kawiarence na wolontariuszy i ich opiekunów czekał słodki poczęstunek i gorąca herbata. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej orkiestrowej rodziny.

100_5792.JPG

 

100_5793.JPG

 

100_5796.JPG

 

P1091546.JPG

 

100_5806.JPG

13
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 3
  • 2
Komentarze