1 2 3 4 21 następna

Kto wygrał w konkursie „Pytanie na Szkolnych Blogach”?
Sprawdź czy jesteś na liście laureatów.
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

"Odkładam pieniądze na moje marzenia"

Konkurs plastyczny pod hasłem "Odkładam pieniądze na moje marzenia" rozstrzygnięty!! Uczniowie naszej szkoły mają marzenia i wiedzą co trzeba zrobić, by móc je zrealizować. Pokazali to w swoich pracach. Najlepsze prace zostały nagrodzone. W klasach 1-3, III miejsce zajęła Paulina Plucińska z klasy 2 ...

0

Grosikowe zmagania

Klasy III również w tym roku szkolnym krążą po grosikowej galaktyce w poszukiwaniu skarbów. Robią to oczywiście bardzo bezpiecznie cały czas wzbogacając swoją wiedzę na temat bezpiecznego oszczędzania.

0

Pomagamy potrzebującym

W miesiącu listopadzie pomagamy potrzebującym. Wspieramy szpitale misyjne w akcji "Opatrunek na ratunek", zwierzaki w schroniskach w akcji "Paczka dla zwierzaczka", a przez cały rok zbieramy nakrętki na rehabilitację dla Stefanii. Zachęcamy do pomagania!

0

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do bicia rekordu w ratowaniu życia. Wszyscy zaangażowali się w pomoc dla WOŚP.

1

Październik miesiącem oszczędzania

Październik miesiącem oszczędzania. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Odkładam pieniądze na moje marzenia". Konkurs trwa do 31 października 2016r. Technika dowolna, format pracy dowolny. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Prace oddajemy swojemu wychowawcy lub opiekunowi ...

1

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Jeśli chcemy dobrze oszczędzać to również musimy dobrze znać tabliczkę mnożenia. Liczeniu nie było końca podczas Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

3

Młodzi sportowcy z SP 45

Nasi uczniowie nie tylko świetnie oszczędzają, ale znakomicie spisują się też w zawodach sportowych takich jak piłka nożna, zapasy oraz wielu innych.

1

Dzień Chłopaka

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego. W SP 45 odbył się konkurs na chłopaka naj...fajniejszego i naj...bardziej koleżeńskiego. Zwycięzcom gratulujemy.

1

Sprzątanie Świata-Poznań 2016

W tym roku pod hasłem "Podaj dalej...drugie życie odpadów" uczniowie z naszej szkoły sprzątali ulice Głównej. Akcja ta ma na celu poszanowanie środowiska, budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej. Zapału do porządków było co nie miara.

1

Festiwal Młodego Widza

Zachęcam wszystkich do zakładania kont SKO. Dzięki temu szkoły otrzymają bilety na Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza. Akcja trwa od 1 września do 30 października.

1
1 2 3 4 21 następna