1 2 3 następna ostatnia

Ogłaszam wakacje!
Kolejny rok szkolny z SKO za nami.
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Poznańska Liga Orliczek

Piłkarki z SP 45 od trzech lat rywalizują w Poznańskiej Lidze Orliczek, w I edycji turnieju dziewczęta zajęły 2 miejsce.

0

Wielkoduchy

Wielkoduchy z SP 45 odwiedziły Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Mińskiej. Dzieci spędziły czas z osobami starszymi na wspólnych pracach plastycznych i rozmowach.

0

Dzień Dziecka

1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka najbardziej oczekiwane święto wszystkich dzieci.

0

Konkurs

Uczniowie naszej szkoły z najciekawszymi hasłami zachęcającymi do oszczędzania wzięli udział w konkursie plastycznym. Wyróżnienia otrzymali Wojciech i Kacper Nawrot oraz Mateusz Soszyński. Gratulujemy

0

Wspieramy polską szkołę na Białorusi

Nasza szkoła zebrała artykuły szkolne, biurowe, spożywcze oraz środki czystości dla polskiej szkoły na Białorusi.

0

Z wizytą w banku

Klasy 2a i 3a odwiedziły bank PKO, aby poznać lepiej to miejsce. Uczniowie zwiedzili skarbiec i przez chwilę mogli się poczuć jak pracownicy banku.

0

Dzień Patrona

W tym roku szkolnym uroczystości obchodów Dnia Patrona miały szczególny przebieg, gdyż 10 lat temu nadano szkole imię ORP "Poznań".

0

Medal od fundacji WOŚP

SP 45 już 13 lat wspiera i gra razem z WOŚP. W tym roku zostaliśmy nagrodzeni medalem dwudziestopięciolecia WOŚP.

0

Życzenia świąteczne

Za oknami pierwsze promienie słońca, przyroda budzi się do życia, a my wyczekujemy Świąt Wielkanocnych. Z tej okazji składamy wszystkim członkom SKO i ich rodzinom zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt. Wesołego Alleluja!!!

2

Konkurs na najlepsze hasło

Masz głowę pełną pomysłów i rymowanek. Ułóż najlepsze hasło dotyczące oszczędzania i zgłoś się do konkursu plastycznego. Technika i format pracy dowolny. Swoje prace można oddawać do końca kwietnia.

1
1 2 3 następna ostatnia