1 2 3 4 20 następna


SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Pakiet powitalny

Z Banku PKO BP otrzymaliśmy "Pakiet powitalny", który zawierał książeczki -Przewodniki dla dzieci i rodziców. Dziękujemy! Tegoroczna edycja konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności trwa od 1 września 2016 do 15 czerwca 2017. Zachęcamy uczniów do założenia konta internetowego i udziału w konkursie.

0

Otrzymaliśmy nagrodę

Nasza szkoła otrzymała nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności w Edycji 2015/2016. Organizatorom dziękujemy za nagrodę! Zachęcamy do udziału w konkursie w bieżącym roku szkolnym.

0

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Wakacje już za nami. Rozpoczął się rok szkolny 2016/2017. Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nauce oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

0

Czas zasłużonego wypoczynku

Zaczęły się wyczekiwane wakacje. Wszystkim blogowiczom życzę pięknej pogody, bezpiecznego i udanego wypoczynku.

0

Nagrody SKO na zakończenie roku szkolnego

Drugi semestr zakończono wręczeniem drobnych upominków uczniom, którzy w miesiącach luty – czerwiec zgromadzili najwyższą kwotę na swoich kontach.

1

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej radosnych dni w SP 45. Nie inaczej było i w tym roku! Pomimo deszczu za oknem zabawa kwitła w budynku szkoły.

1

GORĄCZKA ZŁOTA

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Gorączka Złota". Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży z najuboższych rodzin. Zachęcamy wszystkich do pomocy potrzebującym.

1

Obchody Dni Patrona

10 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dni Patrona z okazji 25 rocznicy pierwszego podniesienia bandery na ORP „Poznań”. Uczniowie wyruszyli w niezwykły rejs tym razem prowadzeni muzyką i smakami krajów nadbałtyckich.

1

"Pieniądze przyszłości"

W RAMACH SKO ODBYŁ SIĘ KONKURS PLASTYCZNY „PIENIĄDZE PRZYSZŁOŚCI” Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Kalińska Irena z kl. IIB, Kramarczyk Mateusz z kl. IIB, Wnuk Wiktoria z kl. IIB, Kosmala Zuzanna z kl. IIIA, Lulczyńska Emilia z kl. IIIB. Gratulujemy!!!

1

Zbiórka książek

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Zaczytani", której celem jest zbiórka książek przeznaczonych dla najmłodszych pacjentów szpitali.

0
1 2 3 4 20 następna