1 2 3 następna ostatnia

Propozycja Lokatki
Zdarza się, że nie wiesz, co robić w czasie wolnym od nauki?
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Wizyta przedstawiciela Banku

Podczas spotkania z przedstawicielem Banku uczniowie klas 0 - III dowiedzieli się co to jest konto internetowe oraz dlaczego warto oszczędzać pieniądze.

1

Dzień Kobiet

W Dniu Święta Kobiet życzymy wszystkim Paniom dużo zdrowia, wiele radości oraz spełnienia wszystkich marzeń.

3

Czas ferii

Nadszedł czas upragnionego wypoczynku. Życzymy Wam wspaniałej pogody, dużo śniegu, dobrej i bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu oraz wielu niezapomnianych wrażeń.

2

Podsumowanie I semestru

Zbliża się upragniony czas odpoczynku...ferie zimowe, a z nimi czas podsumowań i wyróżnień. Podczas apelu uczniowie, którzy systematycznie oszczędzali w SKO zostali wyróżnieni i otrzymali upominki w postaci książeczek dotyczących SKO, zakładek oraz przyborów szkolnych. Serdecznie gratulujemy sko-wic ...

2

Po raz kolejny wzięliśmy udział w WOŚP

Nasza szkoła wzięła udział w 26 Finale WOŚP. Sztab WOŚP przy SP 45 zebrał 31188 zł. Dziękujemy Tym Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

1

Noworoczne życzenia

Życzymy Wam wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w 2018 roku.

1

Zbiórka żywności

Pomóż zwierzętom ze schroniska!!!Trwa zbiórka żywności i gadżetów w holu naszej szkoły. Nie bądź obojętny.

1

Kiermasz świąteczny

Zbliża się najpiękniejszy czas w roku - ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, a z nimi kiermasz świąteczny w naszej szkole. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przynoszenia fantów, z których zebrana kwota pieniężna zostanie wysłana do naszego adopcyjnego przyjaciela do Kamerunu.

1

Apel starszych klas

Podczas apelu wychowawczego w klasach 4-7 zostały wręczone nagrody dla tych uczniów, którzy mają założone konta w SKO i systematycznie oszczędzają. Wyróżnionych zostało bardzo wielu SKO-wiczów. Cały czas gorąco zachęcamy do otwierania kont w SKO i lokowania tam swoich oszczędności.

1

Apel SKO

Podczas apelu poinformowano o wynikach konkursów, które zostały zorganizowane przez Szkolną Kasę Oszczędności. Nagrody otrzymali Ci, którzy systematycznie oszczędzali. Pozostali dostali gadżety z logo SKO. Duży sukces odniosła Eliza X. z klasy IIIA, która zajęła I miejsce w konkursie plastyc ...

2
1 2 3 następna ostatnia