1 2 3 następna ostatnia


SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Konkurs "Pytanie na szkolnych blogach"

W konkursie „Pytanie na Szkolnych Blogach” mogą brać udział dzieci do 13. roku życia. Na Blogu SKO regularnie publikowane jest pytanie z zakresu podstaw ekonomii i przedsiębiorczości. Pięć osób, które najszybciej udzielą poprawnych odpowiedzi na pytanie zadane na platformie Szkolne Blogi, otrzyma ...

1

Nagroda za udział w konkursie

Eliza Xhihani z klasy IIIa otrzymała Dyplom z PKO BP za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym "Moje wrażenia z wycieczki do Banku". Gratulujemy!!!

0

Zbiórka makulatury

Zachęcamy członków SKO do włączenia się w szkolną akcję zbiórki makulatury. Akcja trwa do 17.10.2017

1

Akcja "Sprzątanie Świata"

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji "Sprzątanie Świata". Jej celem jest budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. W tym roku akcja przebiegała pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. Ma zachęcać do prowadzenia selektywnej zbiórki ...

2

Pakiet powitalny

Pudełko z pakietem powitalnym dotarło do naszej szkoły. Dziękujemy PKO BP za niespodziankę. Zapraszamy do odwiedzania szkolnych blogów, udziału w konkursach. Na zwycięzców czekają nagrody.

2

Otrzymaliśmy nagrodę!

Nasza szkoła otrzymała nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności w Edycji 2016/2017. Organizatorom dziękujemy za nagrodę. Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

4

Witaj szkoło!

Witamy Was drodzy blogowicze. Rozpoczął się rok szkolny 2017/2018. Wypoczęci wróciliśmy do szkolnych zajęć. Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce, wytrwałości i uśmiechu na co dzień.

3

Życzenia wakacyjne

Wielu niezapomnianych chwil, ciekawych znajomości oraz bezpiecznego odpoczynku dla wszystkich SKOwiczów.

6

Podsumowanie konkursu

Podczas ostatniego apelu wychowawczego w tym roku szkolnym zostały podsumowane konkursy. Opiekun SKO wręczył dyplomy i upominki za konkurs plastyczny na najciekawsze hasło zachęcające do oszczędzania. Wśród wyróżnionych znaleźli się Kacper N. Z klasy 4a, Wojciech N. i Mateusz Soszyński z klasy 2b. S ...

0

Poznańska Liga Orliczek

Piłkarki z SP 45 od trzech lat rywalizują w Poznańskiej Lidze Orliczek, w I edycji turnieju dziewczęta zajęły 2 miejsce.

0
1 2 3 następna ostatnia