1 2 3 następna ostatnia


SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU SKO

Podajemy wyniki szkolnego konkursu SKO pt. „Szkolny Mistrz Oszczędzania”.

1

Dzień Dziecka

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.

0

Wszystkiego najlepszego

Z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia.

0

Życzenia Świąteczne

Życzymy Wam, Kochani, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

6

28. Finał WOŚP w SP45

Wielki 28. Finał WOŚP w SP45 zakończył się. Nasi Wspaniali Wolontariusze zebrali imponującą kwotę 32 411,04 zł. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

1

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Z okazji Nowego Roku życzymy Wam zdrowia, szczęścia pomyślności oraz spełnienia marzeń.

6

Kiermasz świąteczny

W naszej szkole tradycyjnie w grudniu odbywa się kiermasz świąteczny. Wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na cele charytatywne.

0

Zbiórka dla schroniska

Zakończyliśmy zbiórkę dla bezdomnych zwierząt dla schroniska. Przekazaliśmy karmę, koce, ręczniki, zabawki itp.. Dziękujemy!!!

1

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

Reprezentanci z klasy 3a Nikola B. i Jan W. wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej. Nasza szkoła zajęła 1 miejsce, ale najważniejsza tego dnia był świetna zabawa w miłej i świątecznej atmosferze.

0

KONKURS PLASTYCZNY SKO NA „WŁASNY PROJEKT KARTY DO BANKOMATU” ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

W październiku, „Miesiącu oszczędzania”, chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym SKO na „Własny projekt karty do bankomatu”. Uczestnicy konkursu wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Wyniki konkursu: Klasy 0: 1. miejsce - Mikołaj D. kl. 0b i ...

1
1 2 3 następna ostatnia