1 2 3 następna ostatnia

11 lat Szkolnych Blogów
Dziękujemy, że jesteście z nami!
46
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Idą Święta!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy dużo, zdrowia, odpoczynku oraz samych radosnych chwil w gronie najbliższych, a w Nowym Roku lepszego roku:)

0

Kiermasz

W tym roku szkolnym odbył się kiermasz świąteczny ciast. Rodzice, uczniowie oraz nauczyciele przynieśli ciasta, które od rana można było zakupić za symboliczną kwotę i osłodzić sobie troszeczkę dzień. Wspieramy wolontariat!!! Wszystkie zebranie pieniążki zostaną przekazane na naszego s ...

0

Opatrunek na ratunek

Już kolejny rok bierzemy udział w akcji "Opatrunek na ratunek", która wspiera kraje afrykańskie, gdzie codziennie ludzie narażeni są na skaleczenia, otarcia, oparzenia. Zbieraliśmy opatrunki, środki odkarzające oraz termometry. Wszystkie rzeczy ze zbiórki zostaną przekazane fundacji Redemptoris Mi ...

0

Ubodzy są wśród nas

To nazwa kolejnej akcji jaką wolontariusze z SP 45 zaproponowali społeczności szkolnej. Działania miały pokazać, że ubóstwo to nie tylko problem trzeciego świata, ale dotyczy osób, które są blisko nas, a czasem nawet może dotknąć nas samych. Zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy dla osób dotknięty ...

0

Tytka charytatywna

Szkoła włączyła się w akcję Caritas - Tytka Charytatywna, czyli w pomoc dla ubogich, dzieci, chorych, seniorów dotkniętych kryzysami humanitarnymi. Dziękujemy!

0

Zbiórka dla Olgi

We wrześniu oraz w październiku ogłosiliśmy zbiórkę pieniężną na rzecz dwuletniej Olgi, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Cała społeczność szkolna włączyła się w akcję. Był kiermasz ciast i nie tylko. I udało się! dołożyliśmy swoją cegiełkę. Dziękujemy SP 45!

0

Witaj szkoło!!!

Witamy wszystkich po letnim odpoczynku i życzymy w tym roku szkolnym owocnego oszczędzania oraz SKO-owych wrażeń.

0

Wakacje

Wszystkim SKO-wiczom serdecznie dziękujemy za działania w roku szkolnym 2020/2021, za udział w konkursach, prowadzenie kont, systematyczne wpłaty. Do zobaczenia po wakacjach!!!

1

II semestr

W II semestrze roku szkolnego w dalszym ciągu kontynuowaliśmy zbiórkę potrzebnych rzeczy dla fundacji Redemptoris Missio oraz trwała akcja zbiórki nakrętek.

0

Bezpieczne ferie zimowe

Dużo odpoczynku, dobrej zabawy i przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych.

3
1 2 3 następna ostatnia