1 2 3 4 21 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Ferie zimowe

Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy udanych i bezpiecznych ferii. Wróćcie zdrowi i wypoczęci.

0

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta życzymy Wszystkiego Najlepszego.

0

Gramy z WOŚP już 13 lat

Jak co roku, a był to już 13-sty rok z rzędu zagraliśmy z Jurkiem Owsiakiem i WOŚP. Wolontariusze z naszej szkoły spisali się świetnie i zebraliśmy kwotę 26 343 zł.

0

Życzenia świąteczne

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!Wielu pięknych chwil w gronie najbliższych, wyciszenia i odpoczynku.

1

Tytka charytatywna

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej Caritas Archidiecezji Poznańskiej "TYTKA CHARYTATYWNA". Pomagamy potrzebującym przed świętami. Zbieramy kawę, herbatę, ryż, kaszę itp.

0

Kiermasz świąteczny

Jak co roku w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Uczniowie zachęcali do kupna upominków dla swoich bliskich pod choinkę. Wprowadzili nas tym samym w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

0

Mikołajkowy Konkurs SKO

Uczniowie klas trzecich Nadia Barańska, Laura Kliszkowiak oraz Rafał Brzeziński uczestniczyli w Mikołajkowym Konkursie wiedzy ekonomicznej i oszczędzania w Rokietnicy. Była świetna zabawa w mikołajkowym klimacie.

0

"Odkładam pieniądze na moje marzenia"

Konkurs plastyczny pod hasłem "Odkładam pieniądze na moje marzenia" rozstrzygnięty!! Uczniowie naszej szkoły mają marzenia i wiedzą co trzeba zrobić, by móc je zrealizować. Pokazali to w swoich pracach. Najlepsze prace zostały nagrodzone. W klasach 1-3, III miejsce zajęła Paulina Plucińska z klasy 2 ...

0

Grosikowe zmagania

Klasy III również w tym roku szkolnym krążą po grosikowej galaktyce w poszukiwaniu skarbów. Robią to oczywiście bardzo bezpiecznie cały czas wzbogacając swoją wiedzę na temat bezpiecznego oszczędzania.

0

Pomagamy potrzebującym

W miesiącu listopadzie pomagamy potrzebującym. Wspieramy szpitale misyjne w akcji "Opatrunek na ratunek", zwierzaki w schroniskach w akcji "Paczka dla zwierzaczka", a przez cały rok zbieramy nakrętki na rehabilitację dla Stefanii. Zachęcamy do pomagania!

0
1 2 3 4 21 następna