1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
1
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Wakacje

Życzymy całej społeczności SP 45 miłych, bezpiecznych wakacji oraz dużo odpoczynku.

0

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Nie zapominając o naszej planecie, uczestniczyliśmy w akcjach poświęconych ratowaniu planety Ziemia oraz sprzątaliśmy świat.

0

Segregacja odpadów

W naszej szkole segregujemy odpady!!!Pojemniki do segregacji są rozmieszczone w całej szkole.

0

Podaj mydło

Nie zapominamy o Afryce i pomagamy w zbiórkach charytatywnych.

0

Akcje charytatywne

Systematycznie pomagamy fundacji Redemptoris Missio w zbiórce opatrunków oraz mydła dla Afryki.

0

POMOC DLA UKRAINY

Nasza szkoła dołączyła do miejskiego projektu POZNAŃ DLA UKRAINY. Na terenie szkoły utworzony został punk zbiórki, do którego społeczność szkolna mogła przynosić najpotrzebniejsze rzeczy dla uchodźców z Ukrainy. Trafiły one do punktów, które w Poznaniu przyjmować będą uchodźców, do miejscowości p ...

0

Idą Święta!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy dużo, zdrowia, odpoczynku oraz samych radosnych chwil w gronie najbliższych, a w Nowym Roku lepszego roku:)

0

Kiermasz

W tym roku szkolnym odbył się kiermasz świąteczny ciast. Rodzice, uczniowie oraz nauczyciele przynieśli ciasta, które od rana można było zakupić za symboliczną kwotę i osłodzić sobie troszeczkę dzień. Wspieramy wolontariat!!! Wszystkie zebranie pieniążki zostaną przekazane na naszego s ...

0

Opatrunek na ratunek

Już kolejny rok bierzemy udział w akcji "Opatrunek na ratunek", która wspiera kraje afrykańskie, gdzie codziennie ludzie narażeni są na skaleczenia, otarcia, oparzenia. Zbieraliśmy opatrunki, środki odkarzające oraz termometry. Wszystkie rzeczy ze zbiórki zostaną przekazane fundacji Redemptoris Mi ...

0

Ubodzy są wśród nas

To nazwa kolejnej akcji jaką wolontariusze z SP 45 zaproponowali społeczności szkolnej. Działania miały pokazać, że ubóstwo to nie tylko problem trzeciego świata, ale dotyczy osób, które są blisko nas, a czasem nawet może dotknąć nas samych. Zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy dla osób dotknięty ...

0
1 2 3 następna ostatnia