1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Zbiórka żywności

Pomóż zwierzętom ze schroniska!!!Trwa zbiórka żywności i gadżetów w holu naszej szkoły. Nie bądź obojętny.

1

Kiermasz świąteczny

Zbliża się najpiękniejszy czas w roku - ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, a z nimi kiermasz świąteczny w naszej szkole. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przynoszenia fantów, z których zebrana kwota pieniężna zostanie wysłana do naszego adopcyjnego przyjaciela do Kamerunu.

0

Apel starszych klas

Podczas apelu wychowawczego w klasach 4-7 zostały wręczone nagrody dla tych uczniów, którzy mają założone konta w SKO i systematycznie oszczędzają. Wyróżnionych zostało bardzo wielu SKO-wiczów. Cały czas gorąco zachęcamy do otwierania kont w SKO i lokowania tam swoich oszczędności.

1

Apel SKO

Podczas apelu poinformowano o wynikach konkursów, które zostały zorganizowane przez Szkolną Kasę Oszczędności. Nagrody otrzymali Ci, którzy systematycznie oszczędzali. Pozostali dostali gadżety z logo SKO. Duży sukces odniosła Eliza X. z klasy IIIA, która zajęła I miejsce w konkursie plastyc ...

0

EKO- SZKOŁA 2017

Nasza szkoła otrzymała dyplom za zajęcie V miejsca w konkursie EKO - SZKOŁA 2017. Gratulujemy!

2

Konkurs plastyczny

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym "Kto ma marzeń sto - oszczędza w SKO". Technika pracy dowolna. Konkurs trwa do 15.11.2017. Prace oddajemy wychowawcom lub opiekunom SKO. Na najciekawsze prace czekają nagrody!

1

Dzień Papieski

16 października obchodzony jest Dzień Papieski. Tegoroczny przebiegał pod hasłem „Idźmy do przodu z nadzieją” . My jak co roku włączyliśmy się w to święto wdzięczności i łączności duchowej z Ojcem Świętym - Janem Pawłem II. Tradycyjnie zajadaliśmy się Jego ulubionymi ciastkami – kremówkami.

2

Rekord z WOŚP

Podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Ponad 100 osób z wielką energią, punktualnie o godz. 12.00 rozpoczęło wdechy i uciśnięcia klatki piersiowej na fantomach.

2

Konkurs "Pytanie na szkolnych blogach"

W konkursie „Pytanie na Szkolnych Blogach” mogą brać udział dzieci do 13. roku życia. Na Blogu SKO regularnie publikowane jest pytanie z zakresu podstaw ekonomii i przedsiębiorczości. Pięć osób, które najszybciej udzielą poprawnych odpowiedzi na pytanie zadane na platformie Szkolne Blogi, otrzyma ...

1

Nagroda za udział w konkursie

Eliza Xhihani z klasy IIIa otrzymała Dyplom z PKO BP za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym "Moje wrażenia z wycieczki do Banku". Gratulujemy!!!

0
1 2 3 następna ostatnia