1 2 3 następna ostatnia

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
22
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Konkurs plastyczny

W klasach IV-VII odbył się konkurs plastyczny pod hasłem "Oszczędzam, bo wiem jak to robić". Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością podczas tworzenia swoich prac. Najciekawszymi okazały się prace Daniela J. oraz Dawida G. z klasy 5a, którzy otrzymali dwa pierwsze miejsca. Serdeczdznie gratuluje ...

3

Nagrody za systematyczne oszczędzanie

Podczas apelu klas 0 - III wręczono nagrody za systematyczne oszczędzanie w SKO w miesiącach:luty, marzec, kwiecień. Nagrody otrzymali Szymon S. z klasy 0B i Patryk F. z klasy IA. Wręczono również drobne upominki uczniom, którzy założyli konto internetowe.

2

Konkurs plastyczny

Zapraszamy uczniów klas 0 - III do udziału w konkursie plastycznym SKO pt. "Najciekawsza moneta". Technika pracy dowolna. Konkurs trwa do 30.04.18 . Prace oddajemy wychowawcom lub opiekunowi SKO. Życzymy ciekawych pomysłów.

2

Życzenia świąteczne

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie.

6

Wizyta przedstawiciela Banku

Podczas spotkania z przedstawicielem Banku uczniowie klas 0 - III dowiedzieli się co to jest konto internetowe oraz dlaczego warto oszczędzać pieniądze.

2

Dzień Kobiet

W Dniu Święta Kobiet życzymy wszystkim Paniom dużo zdrowia, wiele radości oraz spełnienia wszystkich marzeń.

3

Czas ferii

Nadszedł czas upragnionego wypoczynku. Życzymy Wam wspaniałej pogody, dużo śniegu, dobrej i bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu oraz wielu niezapomnianych wrażeń.

2

Podsumowanie I semestru

Zbliża się upragniony czas odpoczynku...ferie zimowe, a z nimi czas podsumowań i wyróżnień. Podczas apelu uczniowie, którzy systematycznie oszczędzali w SKO zostali wyróżnieni i otrzymali upominki w postaci książeczek dotyczących SKO, zakładek oraz przyborów szkolnych. Serdecznie gratulujemy sko-wic ...

2

Po raz kolejny wzięliśmy udział w WOŚP

Nasza szkoła wzięła udział w 26 Finale WOŚP. Sztab WOŚP przy SP 45 zebrał 31188 zł. Dziękujemy Tym Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

1

Noworoczne życzenia

Życzymy Wam wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w 2018 roku.

1
1 2 3 następna ostatnia