03.01.2013

ZAGRAJMY ZNOWU RAZEM

13.01.2013r. kolejny raz zagramy w WOŚP. Tym razem orkiestra zagra „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”..

820880.jpg

Szkolny sztab XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej zbiera fanty i gadżety, które mogłyby być zlicytowane lub przekazane na loterię podczas tegorocznego grania w naszej szkole. Przyda się każdy rodzaj pomocy, każda  inicjatywa. Zapraszamy do współpracy rodziców, uczniów, przyjaciół dziewiętnastki.

Obraz1wosp.jpg

Podczas uroczystości odbędą się występy artystyczne naszych uczniów, sprzedaż domowych ciast oraz gorący bufet w postaci pysznego bigosu. Będzie  można wylicytować różne przedmioty oraz karnety, a także wziąć udział w loterii fantowej. Każdy znajdzie coś dla siebie, a przy okazji pomoże innym. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów oraz na rozbudowę i budowę nowych szpitali.

Serdecznie zapraszamy tego dnia rodziców, uczniów oraz mieszkańców Elbląga do wspólnej zabawy.


0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 9
  • 10