1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

"Pierwszy dzwonek"

"Pierwszy dzwonek" Dzięki życzliwości uczniów i rodziców mogliśmy włączyć się w akcję "Pierwszy dzwonek". Zebraliśmy dużą ilość artykułów szkolnych, które dostarczyliśmy do Regionalnego Centrum Wolontariatu. Stamtąd powędrują do uczniów z rodzin potrzebujących, aby chociaż w ten sposób umilić im po ...

1

Dzień Jabłka

Świetlica szkolna świętowała Dzień Jabłka. Dzieci wykonały ekologiczne jabłka i gruszki

0

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania, przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego na ten rok szkolny został Stefan Piotrowski z kl. 7c. Spośród wszystkich oddanych głosów, a w tym roku było ich 380, na Stefana głos oddało 147 uczniów.

0

Porada Lokatki

Dlaczego warto dbać o zdrowie? Zdrowie określa stan Twojego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Jest bezcenne, dlatego nie warto na nim oszczędzać. Co możesz dla siebie zrobić? Prawidłowo i regularnie się odżywiać. Zdrowa i zbilansowana dieta wpływają pozytywnie na cały Twój org ...

0

Zdalni- Zdolni-Wczesnoszkolni

Uczniowie klas młodszych otrzymali dzisiaj dyplomy w podziękowaniu za swoją pracę.

0

Święta majowe

1 Maja Międzynarodowe Święto Pracy 2 Maja Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej 3 Maja Święto Konstytucji 3 Maja

0
1 2 3 następna ostatnia