1 2 3 następna ostatnia

Czy wiatr może wytwarzać prąd?
Przeczytaj skąd się bierze czysta energia.
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Zakończenie Roku szkolnego

Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji.

0

“ Pomocna dłoń”

Społeczność naszej szkoły po raz kolejny wykazała się otwartym sercem i niezwykłą empatią: włączyła się do wspomożenia dzieci będących pod opieką elbląskiego hospicjum. Rodzice wspomogli akcję przez upieczenie ciast, które następnie można było zakupić i delektować się ich smakiem. Jednocześnie, mają ...

0

Dzień Dziecka

Wspólnym odśpiewaniem piosenki „Już zawody zacząć czas” uczniowie klas 1-3 rozpoczęli swoje święto, czyli Dzień Dziecka. W całej szkole rozbrzmiewała wesoła muzyka, wspólne karaoke, a także latynoskie tańce, czyli zumba dla najmłodszych. Mimo deszczowej i wietrznej pogody wszyscy uczestnicy bawili s ...

0

4 miejsce w Polsce w Mini Siatkówce

Skończyliśmy turniej Mistrzostw Polski na 4 miejscu. Brawo !!!!! Historyczny wynik SP 19 w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w siatkówce chłopców.

0

Międzyszkolny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W naszej szkole odbyła się piąta edycja Międzyszkolnego Konkursu Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Uczniowie klas IV sześciu elbląskich szkół podstawowych stanęli w szranki odpowiadając na pytania dotyczące BRD oraz prezentując swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w udzielaniu pierwszej pomocy.

0

Nagrody za selektywna zbiórkę odpadów .

Nasza szkoła brała udział w XXI edycji zbiórki odpadów organizowanej przez Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu. Konkurs okazał się bardzo owocny , ponieważ zajęliśmy III miejsce i otrzymaliśmy nagrodę w kwocie 1500 złotych

0

„Kiedy uczeń strzeże, nikt mu danych nie zabierze”

„Kiedy uczeń strzeże, nikt mu danych nie zabierze” W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 2b wzięli udział w konferencji „Kiedy uczeń strzeże, nikt mu danych nie zabierze”, która odbyła się na Wyższej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej i dotyczyła zagrożeń w sieci i ochronie danych osobowych. Uczniowi ...

0

OMNIBUS

18 maja w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Omnibus”. Uczniowie zmagali się z różnorodnymi, nietypowymi zadaniami matematycznymi, w których musieli wykazać się nie lada wiedzą. I miejsce – Aleksandra Kulesza SP 6 II miejsce – Kacper Frąszczak SP 21 ...

0

Ratujmy Ziemię

Pod takim hasłem odbył się apel kończący obchody Dnia Ziemi w naszej szkole. Uczniowie klasy IV c przygotowali krotka inscenizacje a szkolny chór zaśpiewał piosenki. Dzieci wystąpiły w strojach, których barwy nawiązywały do kolorów pojemników na segregowane odpady.

0

Miejski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Zawodnicy mieli do rozwiązania test teoretyczny z BRD oraz 10 zadań z pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Podczas turnieju uczniowie musieli wykonać praktycznie I pomoc przedmedyczną, przejechać plac manewrowy oraz pokonać bardzo trudny tor przeszkód. Nasi uczniowie w tych zawodach spisali się bardzo dob ...

0
1 2 3 następna ostatnia