1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Pamiętasz zabawę, która miała pomóc Ci w ułożeniu hasła?
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

SKARBONKA

Przypominam o konkursie na skarbonkę SKO- pierwsze prace już wpłynęły.

0

Zaplatamy warkoczyki

Podczas przerwy nauczyciele zaplatali dzieciom kolorowe warkoczyki. Uzbierane pieniądze zasiliły WOŚP.

1

"Zbiórka dla potrzebujących"

Zebraliśmy ubrania, które na pewno przydadzą się, zwłaszcza dzieciom. Rodzice i uczniowie naszej szkoły podzielili się tym, co mieli. Odzież została przekazana do PCK, skąd trafi do tych, którzy tego potrzebują.

0

Spotkanie z policjantem. Bezpieczne ferie

Uczniowie naszej szkoły podczas spotkanie z policjantem mieli okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego.

0

ŚNIADANIE OLIMPIJCZYKA

Wczoraj nasza stołówka szkolna zamieniła się w Wioskę Olimpijską za sprawą uczniów klasy 0 i 1a, którzy samodzielnie przygotowali śniadanie godne sportowca. Na stole pojawiły się jogurty, musli, serki, dżem, miód, warzywa i owoce. Mali sportowcy dowiedzieli się również, co powinni jeść rano, a czego ...

0

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tym razem jednak Orkiestra grała u nas znacznie dłużej. W szkole już od tygodnia organizowane były różne spotkania, warsztaty, podczas których zbierane były środki na rzecz WOŚP. Odbył się koncert charytatywny, maraton taneczny, kolorowy zawrót głowy – plecenie kolorowych warkoczyków, trening z pi ...

0

SKARBONKA SKO

Zapraszamy do udziału w konkursie ,,SKARBONKA SKO'' Prace przynosimy do sali 26 do 10 lutego.

1

Pomagamy innym

Przez ostatni miesiąc społeczność naszej szkoły włączyła się w akcję "Czerwonokrzyska gwiazdka". Uczniowie przynosili produkty żywnościowe i środki czystości. To, co zebraliśmy, zostało dostarczone do PCK, skąd w postaci paczek trafi do osób najuboższych. Dziękujemy wszystkim.

0

APEL SKO

W grudniu odbył się kolejny konkurs plastyczny związany z SKO. Tym razem zadaniem dzieci było wyczarowanie najpiękniejszej „Bombki SKO.” Wpłynęło mnóstwo prac, a jedne piękniejsze od drugich! Pomysłowość i kreatywność dzieci nie miała końca. Komisja Konkursowa miała ciężki orzech do zgryzienia! Nagr ...

5

WYNIKI KONKURSU NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA SKO

1 MIEJSCE- MARTYNA GÓRKA 2 MIEJSCE- AMELIA KWIATKOWSKA- BROŻYNA 3 MIEJSCE- JAKUB MISIEWICZ I ANNA KORONOWSKA

0
1 2 3 następna ostatnia