1 2 3 następna ostatnia

Torby papierowe – poznaj ich wady i zalety
Są w różnych rozmiarach i kolorach. Można wykorzystywać je do pakowania zakupów, przechowywania, np. zabawek, akcesoriów. W internecie nie brakuje kreatywnych pomysłów na wykorzystanie tego typu toreb, np. do zrobienia osłonek na doniczki, dekoracji czy podkładek na stół.
1
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

"Pierwszy dzwonek"

"Pierwszy dzwonek" Dzięki życzliwości uczniów i rodziców mogliśmy włączyć się w akcję "Pierwszy dzwonek". Zebraliśmy dużą ilość artykułów szkolnych, które dostarczyliśmy do Regionalnego Centrum Wolontariatu. Stamtąd powędrują do uczniów z rodzin potrzebujących, aby chociaż w ten sposób umilić im po ...

1

Dzień Jabłka

Świetlica szkolna świętowała Dzień Jabłka. Dzieci wykonały ekologiczne jabłka i gruszki

0

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania, przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego na ten rok szkolny został Stefan Piotrowski z kl. 7c. Spośród wszystkich oddanych głosów, a w tym roku było ich 380, na Stefana głos oddało 147 uczniów.

0

Porada Lokatki

Dlaczego warto dbać o zdrowie? Zdrowie określa stan Twojego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Jest bezcenne, dlatego nie warto na nim oszczędzać. Co możesz dla siebie zrobić? Prawidłowo i regularnie się odżywiać. Zdrowa i zbilansowana dieta wpływają pozytywnie na cały Twój org ...

0

Zdalni- Zdolni-Wczesnoszkolni

Uczniowie klas młodszych otrzymali dzisiaj dyplomy w podziękowaniu za swoją pracę.

0

Święta majowe

1 Maja Międzynarodowe Święto Pracy 2 Maja Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej 3 Maja Święto Konstytucji 3 Maja

0
1 2 3 następna ostatnia