1 2 3 następna ostatnia


SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

KWIATEK DLA MAMY

KONKURS PLASTYCZNY ,,KWIATEK DLA MAMY" OSOBY NAGRODZONE MICHAŁ Z. 5C, Marita Ż. 5c, Martyna G. 4d , Nikola M. 4D GRATULUJEMY

4

DOSKONALIMY LICZENIE

KLASA 1 A DOSKONALIŁA LICZENIE I SPOSTRZEGAWCZOŚĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

4

Ośmiu wspaniałych

Dnia 29.05. wzięliśmy udział w gali rozstrzygającej konkurs Ośmiu wspaniałych. Uczeń klasy 7 b- Hubert Sroka zdobył wyróżnienie jako jedyny uczeń ze szkół podstawowych. W gali wzięło udział wielu znamienitych gości, m. in. Prezydent W. Wróblewski i przewodniczący Rady Miasta M. Pruszak. Obydwoje w s ...

2

Wizyta w hospicjum

Przez tydzień mogliśmy delektować się smakiem wypieków, dokładając jednocześnie cegiełkę do pomocy dzieciom będących pod opieką hospicjum. Oprócz tego odbył się kiermasz książek. Razem zebraliśmy kwotę 1500 zł. Po rozpoznaniu potrzeb, środki finansowe zostały przeznaczone na rehabilitację dwojga na ...

1

Spotkanie z policjantką

Naszą szkołę odwiedziła P. policjant- Agnieszka Kudosz, aby przypomnieć uczniom o tym, jak poruszać się po drodze, aby być bezpiecznym. dzieci obejrzały odblaski różnego typu, przypomniały sobie jak prawidłowo przejść przez jezdnię. Dowiedziały się co oznaczają podstawowe znaki drogowe.

0

Konkurs plastyczny- Kwiatek dla mamy

Konkurs plastyczny- Kwiatek dla mamy. Technika wykonania pracy dowolna. Prace składamy do 26 maja.

2

Wesoło witamy wiosnę

W środę w naszej szkole odbyła się kolejna już Sportowa Olimpiada dla przedszkolaków. Tym razem gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 11 oraz Przedszkola nr 17. W zawodach startowały też maluchy z naszej zerówki. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Było dużo uśmiechu i radości. Tematem przewodnim imprezy ...

1

EKOLOGICZNE JEDZENIE

W naszej szkole propagujemy ekologiczne jedzenie. Dlatego w kilku klasach zaproszono profesjonalnych kucharzy, którzy pokazali uczniom jak zrobić samodzielnie zdrowe i ekologiczne jedzenie.

1
1 2 3 następna ostatnia