27.12.2011

ZAGRAJMY WSZYSCY RAZEM

8.01.2012r. kolejny raz zagramy w WOŚP. Celem tej edycji jest zebranie środków na zakup najnowszego sprzętu do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

final.jpg

Szkolny sztab XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej zbiera fanty i gadżety, które mogłyby być zlicytowane lub przekazane na loterię podczas tegorocznego grania w naszej szkole. Przyda się każdy rodzaj pomocy, każda  inicjatywa. Zapraszamy do współpracy rodziców, uczniów, przyjaciół dziewiętnastki.

Podczas uroczystości odbędą się występy artystyczne naszych uczniów, sprzedaż domowych ciast oraz gorący bufet w postaci pysznego bigosu. Będzie  można wylicytować różne przedmioty oraz karnety, a także wziąć udział w loterii fantowej. Serdecznie zapraszamy tego dnia rodziców, uczniów oraz mieszkańców Elbląga do wspólnej zabawy.

PROGRAM NASZEGO GRANIA >>>> ttp://www.wosp-elblag.pl/?page=pages&id=1.

0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 9
  • 0