05.12.2011

PAMIĘTAMY O KOMBATANTACH

18.10.11r. uczennice naszej szkoły wystąpiły z programem muzycznym przed członkami Koła Kombatantów nr 2 w Elblągu. Po ciepłym przyjęciu, podziękowaniu za udaną współpracę obu placówek, dziewczynki umiliły spotkanie wykonaniem piosenek o zróżnicowanej tematyce. Występy były doskonałą okazją do wspólnego obcowania z muzyką. Dostarczyły Gospodarzom wzruszeń i niezapomnianych wrażeń.

copy5_of_3.jpg copy7_of_2.jpg

3p.jpg copy4_of_4.jpg

 

Z okazji Święta Niepodległości dnia 15 listopada dzieci z naszej szkoły wystąpiły z programem artystycznym o tematyce patriotycznej przed członkami Koła Kombatantów nr 1 i 2 w Elblągu. Przedstawione przez uczniów wiersze oraz piosenki patriotyczne dostarczyły Gospodarzom wzruszeń i niezapomnianych wrażeń.

 1n.jpg 2n.jpg

 5n.jpg copy_of_3n.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 17
  • 24