22.05.2013

SWOJE PASJE ROZWIJAMY I NAGRODY ZDOBYWAMY

"Baśnie, bajki..."
Uczennice Klaudia Domaszewicz i Anna Świątkowska uczestniczyły w Międzyszkolnym Świetlicowym Konkursie Literacko - Plastycznym pod hasłem: "Zostań Bajkopisarzem". Klaudia zajęła III miejsce, a Ania zdobyła wyróżnienie. Konkurs zorganizowała świetlica przy Szkole Podstawowej Nr 18.

copy2_of_1t.jpg

copy2_of_2t.jpg

copy2_of_4t.jpg

Konkurs Galileo
Uczniowie klas IV - VI wzięli udział w  konkursie historycznym „Galileo” organizowanym przez CES w Warszawie. Aż 5 uczniów zdobyło 1 miejsce!!! Wielu uczniów uzyskało 3 ,5, 7 miejsce.

galeo13.jpg

"Słoneczne talenty"
Pod takim hasłem w MDK odbył się pokaz talentów zorganizowany przez Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 w Elblągu. Świetlicę naszej szkoły reprezentowały: Amelia Jurek i Maja Lusińska- talent plastyczny; Jadzia Jurek i Klaudia Domaszewicz- taniec; Aleksandra Kierska- sztuki walki (judo). Nasze reprezentantki podbiły serca widzów - były owacje na stojąco. W nagrodę otrzymały podziękowania i upominki.

copy3_of_1s.jpg

copy2_of_2s.jpg

copy3_of_3s.jpg

copy3_of_4s.jpg

"Rycerstwo polskie"
Jak co roku nasi uczniowie uczestniczyli w konkursie plastycznym o tematyce wojskowo-historycznej. Lista zwycięzców: I miejsce Anna Grodzka (świetlica), III miejsce Amelia Jurek (świetlica). W kat. dzieci starszych II miejsce zajął Szymon Krzykwa. Wszystkie prace wykonane przez uczniów naszej szkoły znalazły się na okolicznościowej wystawie.

copy37_of_1.jpg

copy31_of_2.jpg

copy32_of_4.jpg

"Zwierzęta wokół nas".
W SP nr 9 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny pod hasłem: ,,Zwierzęta wokół nas". Uczestniczyły w nim dzieci z elbląskich świetlic. Nasi uczniowie : Bartosz Głowacki i Dominik Kugler zajęli II miejsce.

copy_of_1o.jpg

copy_of_2o.jpg

copy2_of_3o.jpg

copy_of_4o.jpg

1
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 9
  • 1
Komentarze