1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

ZDROWO SIĘ ODŻYWIAMY I SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ MAMY...

Pod takim hasłem przywitaliśmy kalendarzową wiosnę.

2

" WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA" - KONKURS NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ LALECZKĘ UNICEF.

DRODZY UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE, RODZICE, ABSOLWENCI, SKO - WICZE, BLOGOWICZE I SYMPATYCY NASZEJ SZKOŁY - UŻYTKOWNICY PORTALU FACEBOOK!!!

0

LUBIMY MATEMATYKĘ!

Dzisiaj dzieci z całego świata rozwiązywały zadania w konkursie matematycznym "Kangur".

0

"BIEGA, KRZYCZY PAN HILARY..." - WYŚLIJ SWOJE OKULARY!

Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” rozpoczęła Akcję „Czary mary okulary”. Akcja jest zbiórką okularów, które trafią na misje. Potrwa do końca maja. Okulary zostaną wysłane dla potrzebujących z krajów misyjnych.

0

GODZINA DLA ZIEMI - AKCJA ROZPOCZĘTA

Co to jest Godzina dla Ziemi? Od rozpoczęcia akcji w 2007 roku, kiedy to inicjatywę podjęło jedno miasto - Sydney, do roku 2013, Godzina dla Ziemi WWF urosła do największej woluntarystycznej akcji w dziejach świata, podczas której setki milionów ludzi ze wszystkich kontynentów łączą się w symbolicz ...

0

JUBILEUSZOWE KONKURSY

UWAGA, UWAGA! Już niedługo obchodzimy 50-lecie naszej szkoły!!! Z tej okazji zapraszamy uczniów do udziału w „jubileuszowych” konkursach. 1. Konkurs plastyczny „Okolicznościowa moneta lub banknot” 2. Konkurs literacki „Wiersz o mojej szkole” 3. Konkurs plastyczno - literacki „Z całeg ...

3

JAK DZIAŁA "NOWE" SKO I JAKIE SĄ JEGO KORZYŚCI?

Dnia 26 czerwca 2012 roku podpisaliśmy nową umowę dotyczącą prowadzenia szkolnych kas oszczędności. Od nowego roku szkolnego część operacji finansowych prowadzona jest za pomocą internetu.

0

JAK OSZCZĘDZAMY ENERGIĘ ?

Podsumowanie lutowego konkursu

0

"GORĄCZKA ZŁOTA" - PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI PCK!!!

Pomóżmy dzieciom spędzić ciekawie wakacje.

0
1 2 następna ostatnia