08.04.2018

Zapraszamy do teatru na przedstawienie "Czerwony Kapturek później" (będzie tłumaczone na PJM)

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie pt. "CZERWONY KAPTUREK PÓŹNIEJ", które odbędzie się w dniach: - 13 Kwiecień 2018 o godzinie 19:00 - 14 Kwiecień 2018 o godzinie 18:00 Miejsce: Teatr Zamiast (ul. Piłsudskiego 135H, Łódź) Wstęp bezpłatny. Można zarezerwowoać pod adresem mailowym: teatr.zamiast@gmail.com lub telefonicznie 510 362 749. Przedstawienie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie pt. "CZERWONY KAPTUREK PÓŹNIEJ", które odbędzie się w dniach:

  • 13 Kwiecień 2018 o godzinie 19:00
  • 14 Kwiecień 2018 o godzinie 18:00

Miejsce: Teatr Zamiast (ul. Piłsudskiego 135H, Łódź)
Wstęp bezpłatny.
Można zarezerwowoać pod adresem mailowym: teatr.zamiast@gmail.com lub telefonicznie 510 362 749.

Przedstawienie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Spektakl „Czerwony kapturek później” to historia, która dotknęła lub dotknie prawdopodobnie nas wszystkich. Tytuł odsyła do znanej bajki, która w naszym wykonaniu zaczyna się od śmierci babci. Wszystko, co dzieje się później jest próbą pokazania, że każda żałoba wygląda inaczej i nie ma złej odpowiedzi na pytanie „co należy robić?”. Bohaterowie, a w zasadzie bohaterki: babcia, mama i córka/wnuczka posługują się na scenie Polskim Językiem Migowym, który na żywo jest tłumaczony na polski język foniczny. Towarzyszy im także pies.

Reżyseria: Małgorzata Rostkowska

Występują: Aneta Jankowska, Karolina Brzęk, Monika Pluta, Katarzyna Cichoń

Tłumaczenie: Małgorzata Rostkowska

Małgorzata Rostkowska zajmuje się ruchem scenicznym i choreografią w spektaklach teatralnych oraz funkcjami języka migowego w teatrze. Ukończyła studia magisterskie o specjalności choreografia na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Aneta Jankowska – choreografka, tancerka, improwizatorka oraz pedagog tańca. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Choreografii i technik tańca. Zajmuje się tańcem współczesnym, improwizacją w oparciu o procesy ruchowe, emisją głosu.

Karolina Brzęk – tancerka, performerka, nauczycielka tańca, aktorka w teatrze edukacyjnym dla dzieci (obecnie we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka). Ukończyła specjalność Performance na Kulturoznawstwie w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych na Uniwersytecie Wrocławskim.

Katarzyna Cichoń – Ukończyła Szkole Muzyczna I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Łodzi z dyplomem zawodowym muzyk-instrumentalista. Studiuje aktualnie 2 kierunki: pedagogikę – edukacja przez sztukę na Uniwersytecie Łódzkim oraz choreografie i techniki tańca na Akademii Muzycznej.

Monika Pluta – absolwentka Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury. Z wyróżnieniem ukończyła specjalizacje taniec współczesny. Od 2016 r. studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na wydziale choreografia i techniki tańca.

img

1
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 4
  • 7
Komentarze