1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
9
Blog SKO

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

Bal karnawałowy

Po balu karnawalowym opadly pierwsze emocje i czas zdać relację. Bal sie udał! Bylo wesoło. Muzyka i tańce połączone z konkursami oraz pocztą walentynkową. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

3

Konkurs Ja to potrafię

W dniu 30 maja 2018 r odbył się IX lnterdyscyplinarny Konkurs Ja to potrafię. Adresatami konkursu byli niepełnosprawni uczniowie z województwa łódzkiego. Konkurs rozstrzygany był w czterech kategoriach: Koty - klasy I-Ill Rysie - klasy IV-Vl Lwy-klasy Vll i gimnazjum Uczniowie Podwójnie Wyj ...

6

Akcja "Las pełen energii" 2018

Nasi uczniowie brali udział w akcji "Las pełen energii". PGE Dystrybucja jest inicjatorem akcji „Las pełen energii”. Jest to autorska akcja ekologiczna realizowana we współpracy z Regionalnymi Dyrekcjami Lasów Państwowych. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

1

Byliśmy w Banku PKO BP

Nasi członkowie odwiedzili Oddział 1 PKO BP w Łodzi przy ul. Kościuszki 15. Pani Dorota Dziewulska oprowadzała nas po banku. Opowiadała nam o historii pieniądza. Wyjaśniła jak obsługiwać bankomat. Wycieczka była bardzo interesująca. Dziękujemy!!! Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

3

Niesamowity świat higieny jamy ustnej

Klasy "0" i II wzięły udział w programie "Niesamowity świat higieny jamy ustnej" przygotowany przez Instytut Blend-a-med Oral-B oraz Disney Polska. Prowadziła pani Małgorzata Suszyńska - technik dentystyczny. Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia.

4

Wiosenne spotkanie opiekunów SKO w Łodzi

W dniu 11 kwietnia w Oddziale 1 w Łodzi odbyło się wiosenne spotkanie opiekunów SKO. Było to miłe i ciekawe spotkanie. Dziękujemy!

2

Zapraszamy do teatru na przedstawienie "Czerwony Kapturek później" (będzie tłumaczone na PJM)

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie pt. "CZERWONY KAPTUREK PÓŹNIEJ", które odbędzie się w dniach: - 13 Kwiecień 2018 o godzinie 19:00 - 14 Kwiecień 2018 o godzinie 18:00 Miejsce: Teatr Zamiast (ul. Piłsudskiego 135H, Łódź) Wstęp bezpłatny. Można zarezerwowoać pod adresem mailowym: teatr.zam ...

1

Wystawa prac konkursowych "Symbole wielkanocne z logo SKO"

SKO zaprasza do obejrzenia wystawy prac konkursowych pt. "Symbole wielkanocne z logo SKO". Zapraszamy do obejrzenia!!!

1

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym!!!

SKO ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów szkoły podstawowej pt. "Symbole wielkanocne z logo SKO". Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Prace należy wykonać do 23-03-2018r. i przekazać do pani Małgorzaty Pluto-Kowalskiej.

6

Byliśmy w Papugarni

W dniu 26 stycznia 2018 roku byliśmy w Papugarni. Jest to takie miejsce, w którym papugi mogą siadać na naszych ramionach i karmione przez nas. Papugi to bardzo inteligentne, ciekawskie i towarzyskie ptaki. Na Ziemi jest ich wiele gatunków. Mogliśmy zobaczyć te najbardziej rozgadane i ubarwione pap ...

7
1 2 3 następna ostatnia