1 2 3 następna ostatnia


SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

Akademia z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 10-11-2017 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości. Wzięli udział uczniowie oraz nauczyciele naszego Ośrodka. Po uroczystej akademii odbył się konkurs na najpiękniejszy samodzielnie wykonany kotylion. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z akademii.

4

Przygotowania na uroczystą akademię z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 8-11-2017 roku w ramach zajęć w internacie dzieci i wychowawcy wykonali kotyliony, flagi oraz godło Polski. Dzieci samodzielnie wykonały te prace przy pomocy Samorządu Internatu. Kotyliony zostaną wykorzystane na uroczystą akademię z okazji Dnia Niepodległości. Kilkoro dzieci przygotowało si ...

1

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13-10-2017 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Eukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom życzymy sukcesów, radości i spełnienia marzeń.

6

Konferencja naukowa pod tytułem „Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością”.

11 października 2017r. odbyła się konferencja naukowa pod tytułem „Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością”. Spotkanie zorganizowała Komenda Miejska Policji w Łodzi we współpracy z Centrum Technologii Bezpieczeństwa w Logistyce Uniwersytetu Łódzkiego. Motywem przewodnim ...

0

Centrum Informacji dla Rodzin Dzieci z Uszkodzonym Słuchem zaprasza Cię na bezpłatne wykłady i spotkania.

Jesteś słyszącym rodzicem dziecka z uszkodzonym słuchem? Jesteś głuchym rodzicem dziecka słyszącego? Jesteś głuchym rodzicem i masz głuche dziecko? Jesteś opiekunem dziecka z uszkodzonym słuchem? Twoje dziecko nosi implant ślimakowy, aparat słuchowy?

2

Wycieczka do Ojcowa

W dniach od 29 września do 1 października byliśmy na wycieczce w Ojcowskim Parku Narodowym. Zapraszamy do czytania i obejrzenia fotorelacji.

0

Warsztaty w ZSP nr 9

2 października 2017 r. uczniowie z klas III A oraz III B gimnazjum wraz z panią Małgosią i panią Moniką uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im KEN przy Aleja Politechniki 38. Zostaliśmy tam zaproszeni na spotkanie z młodzieżą z Niemiec. Szkoła ponad ...

0

Międzynarodowy Dzień Głuchego i Języka MIgowego

W dniu 27 września został zorganizowany Międzynarodowy Dzień Głuchego i Języka Migowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

1

Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni

6 września 2017r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli edukacyjne przedstawienie pt. "Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni" opracowane przez Fundację PGE (https://www.gkpge.pl/fundacja).

14

Witaj Szkoło!

Skończyły się wakacje. Wracamy do szkoły. Poznamy nowe przedmioty i tematy. Wiedza to potęga! Nasza Pani zachęcała dzieci do oszczędzania w SKO. Życzymy Wam sukcesów i jak najlepszych ocen!

5
1 2 3 następna ostatnia