1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Rozstrzygnięcie konkursu SKO "Mój pomysł na pierwszy biznes"

23 lutego 2016r., podczas podsumowania projektu SKO "GROSZ- ZŁOTÓWKA-FORTUNA!" wręczyliśmy nagrody i wyróżnienia dla uczestników konkursu plastycznego " Mój pomysł na pierwszy biznes."

9

"GROSZ-ZŁOTÓWKA-FORTUNA!" - podsumowanie projektu SKO

We wtorek, 23 lutego 2016r., odbyło się podsumowanie i zakończenie projektu SKO "GROSZ-ZŁOTÓWKA-FORTUNA!", który realizowany był w Naszej szkole we współpracy z PKO Bank Polski oddział 1 w Kole.

3

"Różni, ale równi w sztuce"- warsztaty muzyczne

W piątek – 5 oraz 19 lutego 2016r., odbyły się warsztaty muzyczne w ramach projektu „Różni, ale równi w sztuce”, który realizowany jest w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole i współfinansowany przez Fundację PKO Banku Polskiego.

5

Z wizytą w banku vol.3

17 lutego 2016r., w ramach projektu edukacyjnego SKO „GROSZ- ZŁOTÓWKA- FORTUNA!” wychowankowie Naszego Ośrodka wraz z opiekunami ponownie odwiedzili PKO Bank Polski oddział 1 w Kole

4

Zajęcia sportowe z elementami samoobrony

10 lutego 2016r., pan Krzysztof Wojewoda - instruktor sztuk walki, przeprowadził dla wychowanków Internatu zajęcia sportowe z elementami samoobrony.

2

Z wizytą w banku vol.2

09 lutego 2016r., w ramach projektu edukacyjnego SKO „GROSZ- ZŁOTÓWKA- FORTUNA!” wychowankowie Naszego Ośrodka wraz z opiekunami ponownie odwiedzili PKO Bank Polski oddział 1 w Kole

8

Kolejne losowanie Szkolnej Loterii SKO

W poniedziałek, 08 lutego 2016r., odbyło się losowanie styczniowej edycji Szkolnej Loterii SKO, którego dokonała Paulina Kołodziej.

1

Zabawa Karnawałowa i Tłusty Czwartek

W Tłusty Czwartek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole na zakończenie karnawału wszyscy bawili się tanecznie, kolorowo, wesoło i słodko

7

Promujemy SKO wśród rodziców

W piątek, tj. 5 lutego 2016r., odbyło się zebranie z rodzicami wychowanków Naszego Ośrodka. Na zaproszenie opiekunów SKO odwiedziła nas Pani Andżelika Gutowska - pracownik PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole, która sprawuje pieczę nad Szkolnymi Kasami Oszczędności z ramienia banku.

2
1 2 następna ostatnia