25.11.2014

„Bezpieczna Droga do Szkoły”.

W dniu 13 listopada 2014 r. w naszej szkole z pomocą firmy Votum S.A. została przeprowadzona akcja z cyklu „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Podczas akcji wychowankowie szkoły mogli pogłębić swoją wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy, powiadamiania stosownych służb ratunkowych oraz wykonywania podstawowych czynności opatrywania urazów ciała.

Prowadzący zwrócili również uwagę na to, jak ważne jest noszenie kamizelek odblaskowych poza terenem zabudowanym przez uczestników ruchu drogowego. Uczniowie dowiedzieli się, że dzięki elementom odblaskowym są widoczni już z odległości 120 m, co pozwala na uniknięcie zdarzeń drogowych. Młodzi uczestnicy na zakończenie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki, m.in. gadżety oraz odblaski do tornistrów i plecaków przygotowane przez VOTUM S.A.

DZIECI NASZEJ SZKOŁY MAJĄ DUŻĄ ŚWIADOMOŚĆ ŻE BYĆ WIDOCZNYM NA DRODZE TO WAŻNA RZECZ I DLATEGO CZŁONKOWIE SKO POSTANOWILI ŻE BĘDĄ ODKŁADAĆ PIENIĄDZE NA ZAKUP KASKÓW OCHRONNYCH DO JAZDY NA ROWERZE.

„Bezpieczna Droga do Szkoły”.

3
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 16
  • 8
Komentarze